Select All
 • 30 vět, které by nikdy nepronesl Severus Snape
  563K 43.5K 30

  Parodie na Harryho Pottera. Probereme Severuse Snapea a řekneme 30 vět, které by nikdy nedokázal říct...

  Completed  
 • Neštovice
  16K 1.2K 6

  Kniha je o škole, kterou vede náš Pán. Dozvíte se zde o kolejích, vyučování a o spoustě jiných věcech. Na konci knihy si budete moci udělat test, do jaké koleje patříte. Tak si přečtěte o Voldemortovské verzi Bradavic.

 • Avengers na facebooku
  224K 21.9K 30

  Tony Stark přidal novou fotku do alba: OU JEE Tony Stark - Párty končí.... After party začíná za pět minut!!!! . . . Zábavná parodie na Avengers v podobě Facebooku! Zjistěte s námi, co se honí Iron manovi nebo Hulkovi hlavou!!

  Completed  
 • Harry Potter na facebooku
  1M 111K 130

  Hermiona Granger je právě aktivní Harry Potter - Hermiono!? Ehm...nezapomněla si mi něco říct? O.o . . Hermiona Granger je offline! Zábavná parodie na Harryho Pottera v podobě Facebooku! Zjistěte s námi, co se honí Voldíkovi hlavou. #2 v humoru (14.4. 2016 - 22.4.2016 ) #1 v humoru ( 23.4.2...

 • Osamocen
  263 14 4

  Mé jméno je Dimitri a tohle je příběh o mém přežívání ve zničeném světě. Všichni lidé, kteří nebyli imunní zemřeli virem zvaným PCS. Zbyli je stovky lidí na celé planetě.

 • Muitamae
  483 42 7

  Jmenuji se Vanessa. Žiji ve světě, který byl zničen jadernou válkou. Moji rodiče zemřeli před dvěma lety při svržení zbytku bomb. Oblast, kde žiji je obklopena vysokým plotem a označena za vysoce radioaktivní. Dva roky jsem neviděla člověka. Dá se v tomhle světě vůbec žít? Kdo ví, možná někde daleko za plotem existuje...