Select All
 • Ako sa nezblázniť [SK]
  45.1K 3.9K 38

  *Prequel k poviedke Ako sa nezamilovať* Život na vysokej pre Bree, Harryho a Zayna nie je vždy jednoduchý a preto je dobré mať poruke univerzálny návod. AKO SA NEZBLÁZNIŤ: 1. Nevynechávaj hodiny 2. Nedôveruj miestnosti s nápisom prchy 3. Nenechaj sa využívať 4. Nenechaj sa zviesť na zlé cesty 5. Nezamiluj sa Ponorte s...

  Completed  
 • Tajomstvo Aleje
  180 17 2

  Raiatea sa vydáva na cestu k svojej tete Lyrei. Mesačná Aleja však nie je len miesto pre luxusné paláce bohatých mešťanov. Obyvatelia podivnej oblasti niečo taja. Niečo, čo môže ovplyvniť celý svet.

 • Spiritus
  192 14 3

  Tik-tak. Tik-tak. Čas sa začína, stávky uzatvárajú. Spomenie si Amælea? *** Strieborné hodiny vo vrecúšku z mesačnej kože spadnú na zem. Otvorí Voľnopádové dvere do temnej noci. Špičkou topánky ich posotí do stredu. Padajú. Ich striebristý lesk sa jemne odráža od skiel. Vláda spiritov o chvíľu skončí.

 • Tiene polnoci
  399 46 4

  Polnoc sa blíži. Tiene prichádzajú. *** Sandara má čoraz väčší strach o svoju bezpečnosť. Ani v rodinnom kruhu nemá pokoj. V svorke však myslia na niečo celkom iné. Saitian, najlepší strážca zmizol. ***

 • HRA REZIEB
  260 16 4

  Aida sa náhodou ocitne v kolotoči plnom lží a tajomstiev. Začne sa to ako nevinná exkurzia, ale pokračovanie je oveľa desivejšie. Objaví Aida skutočné tajomstvo rezieb? Alebo to vzdá hneď na začiatku? Kto je tajomná Lena, ktorá sa vždy objaví, keď ju najmenej čakáte a vie všetko? A kto je skutočný nepriateľ?