Select All
 • KUMSALDAKİ METEOR (raflarda)
  19.1M 463K 48

  Lisedeki ilk yılımdan sonra her zamanki Bodrum tatilinin düşüncesi, benim için fazlasıyla sıradandı. Ama sıradan olmayan bir şey vardı ki o da yan evdeki çocuktu. (Tüm hakları yastığımın altında saklıdır)

  Completed  
 • -ÖĞRETMENİM-
  36.7M 1.1M 63

  "Özür dilerim." "Dileme.Ben özür diliyor muyum? Sana köpek gibi aşık olduğum için senden özür diliyor muyum?" *** O benim öğretmenimdi, bana nasıl güzel sevilir o öğretti.

 • YAZ ÖKÜZÜ
  38.5M 1.7M 61

  Hikayeyi güncellemeyi unutmayın

  Completed  
 • Hayata Bağlayan Sözler 2
  185K 2.1K 201

  Yeni duygularla, yeni sözlerle bağlanacağız hayata. Sımsıkı tutup bırakmayacağız. Nefret edeceğiz bazen, seveceğiz, aşık olup ilişkimizi bitireceğiz. Ama hayattan vazgeçmeyip tekrar bağlanacağız.

 • GURUR
  3M 122K 56

  "Ben harama bakamam. Sen bana haramsın. Gözlerine bakmak, ateşe düşmek demek. 'Saçlarına dokunmak istiyorum' diyorsun lakin o dokunuşların benim için bir adet kurşun olduğunu biliyor musun? En acısı da ne biliyor musun? Benden, saçımdaki örtümden utandığını söylüyorsun ve bunu söylemene rağmen yine de karşıma geçip a...

 • Hayatımın Aşkı 2 ◇
  82.4K 3.4K 8

  ★ BU KİTAP HAYATIMIN AŞKI KİTABININ 2.KİTABIDIR. HAYATIMIN AŞKI ADLI KİTABIMI OKUMADAN BU KİTABA BAŞLARSANIZ KAFANIZ KARIŞABİLİR. ÖNCE O KİTABI OKUYUN LÜTFEN ★ ◆Bu kitabı okurken; her bir duyguya tanık olacak ve bütün olayları hissedeceksiniz.◆ ◆Bu kitapta mutluluğunu korumaya çalışan, birbirlerine sadık iki gencin hi...