GERDEK GECESİ/EVLİLİK

By MrsQueen_

169K 278 72

İlk gece korkunuzu ve evliliğe dair bilgileri huzurunuza sunmuş olacağım. Kitap "cinsellik" barındırdığından... More

Gerdek Gecesi İlk Beraberlik Ve Sonrası
Gerdek Gecesinde Başlıca Hazırlıklar
Malum Olaya Neden 31 Denilir?
Gerdek Gecesinde Kanlı Çarşaf Geleneği Nedir?
Cimada Müstehap Ve Mekruh Olanlar
Gerdek Gecesinde Gusül
Gerdek Gecesinde İktidarsızlığın 8 Sebebi
Kızlık Zarı
Gerdek Gecesinde Romantik Girişimler
Orgazm
İlginç Gelenekler
Soru
Tavsiyeler
Gerdek Gecesi Erkeklerde Gerilim
Korku&Vajinismus
Kadın ve erkekte cinsellik FARKLI

Gerdek Gecesi İlişki Pozisyonları

14K 17 4
By MrsQueen_

Gerdek gecesi, Türk kültür ve Türk toplumunun da önem verdiği bir konu olmasının yanında, çeşitli ritüellere dayalı bir tören gibi (düğün) gerçekleşmektedir. Bu gecenin anlamı bekâretin ve sahipliğin teması da diyebiliriz. Gelin ve damat bu gece olacak olan her şey için hazırlıklar yaparlar ve o gece evliliğin ilk adımlarından birisini atmış olurlar.Zamanımızda artık eskisi gibi bazı şeylere tam önem verilmese ve eski usuller anlamlarını yitirmiş olsa bile hala devamlılığını sürdürmekte ve korumaktadır. Belki bir erkek önceden defalarca cinsel ilişki durumundan geçmiş ve tecrübeli olmuş olabilir ancak bir kadın için bu gece çok önemli ve efsane bir gece olacaktır. Önemli olan bayanı endişelere, korkulara düşürmeden o geceyi güzelce tamamlamaktır. Peki, ön sevişme sonrasında gerdek gecesinde hangi pozisyonlar daha iyi isterseniz buna geçelim.

Erkek Üstte İlişki Pozisyonu

Çoğu kişi bu pozisyon ile ilişkiye başlamaktadır. Erkek üstte, kadın altta, yüzler birbirine bakarak. Bazen bu pozisyon olumsuz eleştirilere de maruz kalmaktadır. Belki eski bir moda olduğundan, belki de ataerkil olduğundan dolayı olabilir. Esasında bu pozisyon çeşidi, o kadar da kötü değildir. Kuvvet akmak, sevgilinizle yakın temasta olmak ve hamile de kalmak isteyen eş için, bu pozisyon oldukça idealdir. Kadın bacaklarını yanlara istediği kadar açabilir veya bacaklarını göğsüne de geri çekebilir. Bu her iki pozisyonda, erkek kadının en hassas dış cinsel duyularına el ile erişemez, ancak pozisyonda göğüslerine erişebilir. Bu pozisyon da birkaç varyasyonlar da söz konusu olmakta.Birincisi; Kadın alçak bir yatağın üstünde oturur, erkek dizlerinin üzerine penisi ile vajinaya girebilir. Seks terapistleri her ne kadar bu pozisyonda, klasik pozisyondan daha da zevkli olduğunu iddia etseler de, çoğu insan bu pozisyonun yakın temas konusunda sıkıntı olduğunu da düşünmektedir.

İkincisi; Kadın karnının üstüne uzanır ve erkek arkadan vajinaya girer. Çoğu kadın bu pozisyonda, G-notasını uyarır ama penisin rahim boynuna çarpması da bayana acı verebilir. Yüz yüze olamama dezavantajı olsa bile çoğu çiftin favori pozisyonları arasındadır.


Kadın Üstte İlişki Pozisyonu

En çok tavsiye edilen pozisyonlar arasındadır. Çünkü seksin hızı kadının kontrolü altında olabilmektedir. Bu pozisyonda birkaç varyasyonlar bulunmakta. Kadın her iki dizi ile erkeğin kalçasını sarar. Penisi içine aldıktan sonra ya dizlerinin üstünde ilişkiye devam eder ya da bacaklarını uzatarak. Ayrıca erkeğin üstünde dimdik durarak da devam edebilir. Bu pozisyonlar erkekler için de oldukça uyarıcı pozisyonlardır.

Kadınlar her geçen güç yeni özgürlüklerde kazanmakta. Çoğunlukla kendi gereksinimlerini kendileri karılama yönlerinde fikirleri gün geçtikçe daha da ilerlemiştir. Cinselli artık sadece çocuk yapmak ve doğurmak amacına yönelik değildir. Gebelik önleme yöntemlerinden yararlananların sayısının gün geçtikçe artması da cinsellik alanındaki bu yeni görüşün düşünceleri ve töreleri büyü ölçüde etki yaptığını ve bu etkileri gösterdiğini de görülmekte.

Tecrübeli bir erkek ya da bir kadın, eşine daha büyük bir hoşgörü ile davranmakta ve onun isteklerine daha iyi bir şekilde anlayışla karşılar, bu şekilde de cevap verir. Eşler arasında bir cinsel anlaşmazlık ortaya çıkar ise, bunun evlendikten sonra değil de öncesinde ortaya çıkması kuşkusuz daha iyidir.

Continue Reading

You'll Also Like

40.2K 982 31
hasta aşık bi kız ve kendinden bi haber genç
1.3K 220 36
Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz'in hikayesi 200 bölümden sonra kendi hayalim'le olan senaryolar ilk kez yazıyorum inşallah güzel olur
4.7K 432 10
Ağaların ağası AHZAB ŞAHAN MARDİN'İN korkulu rüyası. Hüküm süren tek kişi , gönlünü birine kaptıran bir Ağa bu hayatı tek bir kız için tüm Mardini ka...
180K 9.8K 160
Psikoloji hakkında bilgiler.