Sensiz Asla - Tanıtım

470K 8.2K 304

Eller gözlerimden inip belime gitti,belimi sarmalayıp beni kendisine çekti arkam ona dönüktü ama her dokunuşu tanıdıktı .. Aramızda mesafe yoktu, elleri hala belimi sarmalıyordu ve başını da başımın üzerine koydu bir süre sadece birbirimizi hissettik..

Babası öldükten sonra kimse olmadı hayatında sadece en yakın arkadaşı ve dedesi vardı.Annesi onun için sadece bir simge olmuştu, dedesine giderken yanlış anlamayla esip kükrediği çocuğun aşık olacağı çocuk olacağını asla tahmin edemezdi. En yakın arkadaşı onu ayakta tutan tek destekçiydi. Düşünsenize  ‘’ siz ağlayarak tuvalete koştuğunuzda kızlar tuvaleti olduğuna aldırmadan yanınıza koşup size sımsıkı sarılan biri ‘’işte o öyle mükemmel bir insana sahipti ama aslında çoğu şeyin asla farkına varamadı ya da çok geç oldu. Her şey yoluna girmeye başlarken telefonuna rehberinde kayıtlı olmayan bir numaradan tonlarca mesaj gelmeye başladı ona cevap vererek  ya hayatının en büyük hatasını yapıyordu yada kendini yarım kalan şeylerin yeniden içerisine sokuyordu..

Yeni bir mesaj.. ‘’her şeyini biliyorum..mesela sırtında ki beyaz doğum leken , pembe iç çamaşırların , sol bacağındaki kalp işaretine benzer yine beyaz doğum leken .. Sanırım bu kadar yeterli ? ‘’

Mesajlara verdiği cevaplar ve merakı onu asla istemeyeceği bir şeyin içine çoktan sokmuştu o farkına bile varmadan birinin daha hayatını alt üst etmişti  ve bu sefer yanında ne dedesi ne de en yakın arkadaşı olabilirdi. Kendi kaderini kendi çizmişti.

 

 

 

Sensiz AslaBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!