34 » TEKLİF

4.2K 311 86

Mörhöbööö :D Ben geldiim :D Kısa bir bölüm ama idare ediverin artıkın asdasds Dün gece gözlerim kapanırkene yazmıştım bölümü. :D

İthaf şeysine gelirsek; @Sinemahin ,

@QAiaicusci ,

@boniboooon ,

@heartwantsel ,

@Zey13Tay ,

@iremeyra ,

@DylanDelisiii ,

@YarenGrbz2 . Uzun yorum yapın ya nağlır assasda Tüm yorum yapan ve oy veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Harikasınız yav ashsdsdag

Multide Su var :D

Hadi daha fazla konuşmuyorum ve sizi bölümle baş başa bırakıp gidom :D Bol bol oy ve yorum istiyom asdsdasad

--

"Su, bir sakin olur musun?"

"Çıplaksın ya çıplak! Nasıl sakin olayım? Ağağağa!" Aneey ben nerelere gideğğğm? Çok haram çok.

"Ya yok, çıplak falan değilim. Boxerım var." İnanam mı? Lan varya yalan söylüyorsan sikerim sülaleni Atlas. Valla billa. Bu manzarayla karşılaşmaya hazır değilim. Oh no, kesinlikle değilim.

Gözlerimi çıkartmak istercesine yüzüme kapattığım ellerim üzerinde sıcak ellerini hissettiğimde irkilmeden edemedim.

Ellerimi gözlerimden indirmek için hamle yaptı ama suratım tepsi gibi olmasın diye dua ederek ellerimi yüzüme bastırıyordum. "Bana güvenmiyor musun?"

"Güvenom." diye homurdandığımda, "Ee o zaman?" dedi sorarcasına. Boş anımı yakaladı ve ellerimi yüzümden ayırmayı başarıp bileklerimi sımsıkı yakaladı ve geri yüzümü kapamamı önledi ama gözlerim kapalıydı! Hahhaaa!

"Kesinlikle bana güvenmiyorsun." dediğinde, sesindeki hayal kırıklığını net bir şekilde algılayabildim. "Seni boxerın olduğu halde o şekilde görmem sağlıksız, günah çok günah." Atlas kıkırdadı. "Ya saçmalama, sanki seni yatağa atıcam. Kes zırvalamayı da, aç şu gözlerini."

"Banane, banane açmıcam."

"Gözlerini kaşıkla yerinden mi sökeyim Su?"

Gözlerimi yavaşça araladım ve yerden destek alıp ayağa kalktığım gibi karşısına dikilip ellerimi belime koydum ve çatık kaşlarım eşliğinde sinirle suratına baktım. Gerilen çenem dudaklarımı aralamamla hafifte olsa gevşedi ama dişlerimi sıkarak konuştuğumdan pek bir fark olmamıştı. "Ne dedin sen?" Duyduğum halde ısrarla söylemesi için gözlerine dik dik baktım.

"Gözlerini açman içindi o be." dedi kıvırarak. "Kıvırma şimdi, söyle! Tekrar duymak istiyorum."

"Sağır mısın amk? Söylemiyorum, çekil çıkacağım."

"Yooo." dedim ellerimi göğsümde çaprazlarken. "Sağır değilim koca kafalı bu bir, söyle diyorsam söyleyeceksin bu iki, yol falan vermiyorum, geçemezsin, çıkamazsın bu da üç." dedim kendimden emin çıkan sesim beraberinde.

"Lan bir tükürmeden konuş be." Elinin tersiyle yüzünü sildiğinde gözlerim dehşet bir şekilde irileşmişken ona baktım. "Lan mı dedin sen bana?"

"Evet." dedi omzunu silkerek. "Hem benim seninle konuşmamam gerekiyor, sen git Harnye 'ne." Ofladım. "Şu çocuğun ismini doğru söylemeyeceksen hiç söyleme ! Hem de ben senin... ben senin... şey ben senin şeyinim. Yani ee.. aa ıhm şey işte biz..." Durakladım ve batırdığım için kendime içimden en içten küfürleri saydırdım. Hepsi layık hepsi!

Gerizekalı ben. Biz çıkmıyoz bile daha. Çıkma teklifi bile etmedi ki! Amk ne malım! Lanet olasıca çenem, kopacısa çenem. Kırıp atıcan üzerine basıcan. Sus çene, konuşma çene.

Önüme eğdiğim başımı kaldırmadan gözlerimi çaktırmadan sessiz kalan Atlas'a yükselttim. Ama bakışlarımız orta yolda çakıştığında çaktırdığım kafama çaktı. Hay ananı sikeyto. Tövbest. Ya olum bir boku becerememeye başladım,hayırdır bana? Hayır yani bayıra uzanıp sürtünücem gitsin şu kötü enerjiler benden aa.

Atlas bana porno kanalını açık bırakıp annesine yakalanmış ve annesine 'ben izlemiyom anne vll izlmym .s çk ayp çk' der gibi bakıyordu.

Knşsna be slk. Üff snne be slk nokta se nokta se.

İç sesim ve kendim arasında kopan fırtınayı görüyonuz mu? Birazdan iç sesimi içimden çıkartıp kafasını duvara vercem arkadan vur babam vur. Şaplak manyağı yapıcam onu istiyor.

Hayır, şşh kafayı yemedim, gayet iyiyim ben.

"Atlas, su aygırına taciz eden orangutan yavrusu görmüş gibi ne bakıyon ?" Kendimi tutamadım. Çok bile tuttum aslında amk. O kadar oldu anca.

Çarpık gülüşü yüzünü kapladığında açık ağzımı kapattım. Hay anasını. Ne zamandan beri ağzım açık la benim? Ben muş tabii.

"Düşünüyorum." Atlas beni cevapladığında kaşlarım merakla havalandı. Ne düşünüyon lan, söyle lan, nolur lan, hadi lan, merak ettik lan, hadi lan , çatlıyoz lan. TAMAM, sakinim.

Ne düşünüyorsun?" dedim sesim içime kaçmış gibi çıkarken.

"Sana nasıl çıkma teklifi edeceğimi." Oh şit! Siktir! Duyduklarım... amanın. Lan varya duyduklarım eğer ki bana zihnimin bir oyunuysa sikerim ortalığı. Ah kulaklarım nağlır bana doğru duyduğunu söyle. Hadi yavrum, diyebilirsin. Zorla kendini, ıkın. Hadi geliyor, ıkın.

"Su, iyi misin?" Amıha koyim uçuyorum burda ne iyisi? Aman Allam didim! Valla da billa da dedi, öyle dedi! Dedi dedi! ne dedi kim dedi. Başıma ağrı girdi, heyecandan bunlar heyecandan. Tamam Su, sakin ol amk. Fazla istekli görünme. O teklif etçek, sen değil. Derin nefes al, derin nefes ver.

Ama...halay çekmeden de olmaz ki. Kalkın halay çekiyoz. Halay başı benim! Yoksa kolbastı mı oynasak?

Yok yok, açın ordan bana bir Cuguli. Ya da vazgeçtim, Ankara'nın bağları iyidir iyi.

Dudaklarıma dokunan sıcak, yumuşak bir şey hissettiğimde titreyerek gözlerimi araladım. Siktir ne ara gözlerimi kapattıydım ben?

Gözlerimin önünde Atlas'ın gözlerini görmeyi beklemiyordum. Ah siktir o yumuşak ve sıcak cisim! Dudaklar! Dudakları! Herkes çıksın dışarı, yalnız kalmak istiyorum kalp krizi geçiricem.

Sıcak dudaklarının bıraktığı darbeler beni eritiyordu. Allam bu pozisyonda sabaha kadar kalabilirdim. Ne sabahı, sonsuza kadar...

Başını hafifçe geri çekti ve başını aşağı kaydırdı. Şimdi sıcak nefesleri çeneme çarpıyordu ve oradan da boynuma doğru uzanıyordu. Ve benimse dudaklarım burnuna dayanıyordu şimdi. Ağır ve kontrollü nefeslerini duyuyordum. Bedeninden yükselen sıcaklığı iliklerime işlerken bile titriyordum. Boğazını temizledi ve derin nefes aldı. O zaman konuşacağını anladım ve nefesimi tutup söyleyeceği her neyse merakla bekledim.

"Şu zamana dek çok fazla birlikte vakit geçirdik. Önceden bana şuanki halimizi söyleselerdi, gülerdim ve o kişiye benimle kafa bulduğunu söylerdim. Ama şimdi... Şimdi her şey çok daha farklı. Sana karşı hislerim farklılaştı ve farklılaşmaya da devam ediyor. Madem bu hislerimiz karşılıklı, seni daha fazla arkadaşım olarak görmek istemiyorum, sevgilim olmanı istiyorum. Benimle çıkar mısın Su?"

Instagram ve twitter (SEVVY97) tkip edvrn .s.s.ss

AFİLLİ SAÇLARWhere stories live. Discover now