Aşk Acısı Sözleri

135 3 2
                       

Merhaba Gökyüzü. Biliyorum, bu yazımı aşk acısı sözleri yazarak buldun. Aşk acısı sözleri diye bir başlık atmayı ben de istemezdim aslına bakarsan ama seninle paylaşacağım sözler aşk acısı sözleri başlığını ifade ediyor. Aşk acısı sözleri yazdıysan Google Bey'e, mutlaka senin de canın yanmıştır ve düşmüşsündür bir yerlerde aşk ateşine. Ama üzülme Gökyüzü. Aynı duyguları paylaşan iki insanız seninle. Aşk acısı sözleri yazımda sana hayatımın bir bölümünde yazdığım, kitaplarımdan ve anlık olarak ifade ettiğim duygularımdan aşk acısı sözleri paylaşacağım. Eğer bu sözler seni de ifade ediyorsa o halde aynı duyguları paylaşıyoruz demektir. Instagram hesabıma da beklerim seni. Çünkü orada da sürekli paylaşımlar yapıyorum. Eğer Instagram hesabıma da göz atmak istersen ve yazdıklarımı okumak istersen beni "wmkaandogan" diye aratarak bulabilirsin Instagram'da. Umarım bir göz gezdirirsin Gökyüzü. Yazdığım bazı aşk acısı sözleri şöyle...

Seni gerçekten seven bir yolunu bulur ve sana kalır; kendinden bile gider ama sana hep gelir. (Affeder Mi İnsan Çok Severken adlı 2017 yılında çıkan kitabımdan)

Vazgeçemediğiniz insanın sizi vazgeçmek zorunda bırakması kadar daha kötü kaç şey var bilmiyorum. (Instagram paylaşımlarımdan)

Bazı insanlar hep yan yana kalmak istese de, hayat buna müsaade etmezdi. (Affeder Mi İnsan Çok Severken adlı 2017 yılında çıkan kitabımdan)

En yakınında olmak istediğinin aslında sana çok uzak biri olduğunu fark ettiğinde bir şeyler eskisi gibi olmuyor. (Instagram paylaşımlarımdan)

"Bazı şeylere dayanmak çok güç. Bazı yaralar, hiç kapanmayacak gibi hissettiriyor kendini. 'Zamanla geçer' diyorsun, ama bazı yaralar zamanla geçene kadar kendinden geçiyorsun." (Affeder Mi İnsan Çok Severken adlı 2017 yılında çıkan kitabımdan)


Seni yine yanıltacak ve sen yine de inanmaktan vazgeçmeyeceksin; işte bu yüzden çok üzüleceksin. (Instagram paylaşımlarımdan)

İnsan çok sevince, karşısındaki insanın hatasına bir kılıf uydurup onunla devam etmek isterdi, fakat bazı gerçekler ne kadar acı olursa olsun kabullenilmediği sürece can yakmaya devam ederdi. Bundan ötürü, insanların bazı gerçekleri erkenden kabullenmesi ve ona göre hereket etmesi gerekirdi. (Affeder Mi İnsan Çok Severken adlı 2017 yılında çıkan kitabımdan)

Kimsenin boşluk doldurduğu biri olmayın. Çünkü bu yara bere... (Instagram paylaşımlarımdan)

İnsan sevildiğine çok inanır. En çok inancı boşa çıkınca yaralanır. (Affeder Mi İnsan Çok Severken adlı 2017 yılında çıkan kitabımdan)

Kendinizi düşündüğünüz kadar karşınızdaki insanı anlamaya çalışsaydınız her şey bambaşka olurdu belki. (Instagram paylaşımlarımdan)

Umarım aşk acısı sözleri başlığında yazdığım sözleri beğenmişsindir Gökyüzü. Tamamı bana ait olan bu sözlerin daha fazlasını Instagram hesabıma göz atarak bulabilirsin. Umarım Instagram hesabıma da göz atarsın. Çünkü bunu çok isterim. Bu yüzden tekrar yazıyorum.

Instagram: "wmkaandogan"

Sevgiler, selamlar.
Kaan Doğan

📝Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin