For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride

İtalya'nın sağlık bakanı olan Francesco Rossi gelecek dönemde partisi tarafından başbakanlığa aday gösterileceğini öğrendiğinde arkadaşları ile kutlamak amacıyla gece dışarı çıkar.

Francesco dört sene önce kızları doğarken ölen eşini unutmamıştır lakin hayatına devam etmektedir. Eğlenmek için gittiği gece kulübünde içkiyi fazla kaçıran yakışıklı bakan; o gece yer aldığı Siyah Kuğu Müzikali'nin baş dansçısı oluşunu şerefine arkadaşları ile eğlenen Isabella ile karşılaşır.

Genç kız gecenin nasıl sonlanacağını umursamadan kendini Francesco'nun kollarına bırakır. Sabah uyandığında ise o artık İtalya'nın en ünlü kadınıdır.

Bakan evinden çıkarken görüntülenince; Isabella kendini bir anda siyasi medyanın göbeğinde bulur. Başbakanlık fırsatını ellerinin arasından kaçırmak istemeyen genç adam hiç tanımadığı kız ile çıkan skandalın büyümesini önlemek için röportaj yaptığı gazeteye Isabella'nın nişanlısı olduğunu ve bir hafta sonra evleneceklerini söyler. Siyaseti, sanatı, evliliği ve aşkı ve bir araya getiren komik ve bir o kadar da romantik...

Burada Olan Burada KalırBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!