İtalya da sağlık bakanlığı yapan Francesco Rossi, gelecek seçim dönemde partisi tarafından başbakanlığa aday gösterilir. Arkadaşları kazanacağı kesin gözüyle bakılan genç adam, bir kaç arkadaşının kendisi için hazırladığı eğlenceye katılır.

Francesco eğlenmek için gittiği gece kulübünde içkiyi fazla kaçıran genç adam ülkenin en ünlü müzikal dans grubunun baş dansçısı Isabella ile tanışır. Gecenin sonu adamın da kadınında umurunda değildir. Zorlu genç bir dans kariyeri ve başarıları onu halkın gözünde bir yere taşıyamamışken, sabah yanında uyandığı adam onu haber manşetlerine tanışmasını sağlamıştı.

Bakan evinden çıkarken görüntülenince; Isabella kendini bir anda siyasi medyanın göbeğinde bulur. Başbakanlık fırsatını ellerinin arasından kaçırmak istemeyen genç adam hiç tanımadığı kız ile çıkan skandalın büyümesini önlemek için röportaj yaptığı gazeteye Isabella'nın nişanlısı olduğunu ve bir hafta sonra evleneceklerini söyler. Siyaseti, sanatı, evliliği ve aşkı ve bir araya getiren komik ve bir o kadar da romantik...

Burada Olan Burada KalırBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!