~ 1 ~

54.3K 1.6K 213

İyi okumalar, okuduktan sonra yorum yapıp votelemeyi unutmayın!! 
Multimedia ⇨ Çakıl ve Doruk ♥

~ Düzenledi ~

Selam, ben Çakıl Pektaş kendimi tanıtmam gerekirse kumral saçlı, yeşilimsi mavi gözlere sahip, 1.70 boya sahip bir kızım. Dokuz yıldır boksla uğraşıyorum ve bir sürü birinciliklerim var, boks benim için bir yaşam tarzı. Sinirli olduğumda ve canım sıkıldığında boks yaparak kendimi sakinleştiririm. Çok olmasa da sert bir yapıya sahipimdir , ama eğlenceye, umursamaz ve her an dalga geçmeye hazır bir yapım vardır. Bunun dışında ailem ve köpeğiim 'ares' ile öyle sıradan bir yaşantımız var. Birde Ceren diye yedi yıllık arkadaşım var, okulda sadece onu kendime yakın bulduğum için en yakın arkadaşım olur kendisi, sadece bir tane samimi arkadaşımın olmasının sebebi ise kolay kolay birisiyle arkadaş olamamam olsam bir de bizim okuldaki kızların hepsi tiki ya da gerizekalı olduğu için her türlü olamam yani.

***

Bu gün saat 14.30'da antrenman vardı ve bu kadar heyecanlanmamın sebebi yeni transfer olduğum kulüpte ilk antremanım olmasıydı.

Ceren tabletiyle yanıma geldi. "Kankaa baksana yeni fotoğraf koymuş seninki" dedi ve güldü.
Bende "Ceren, seninki demesene lan şuna" dedim ciddi bir tavırla. Ceren, annemlerin çocukluk arkadaşları olan Sevim teyze ve Buğra amcaların oğlu 'Doruk' tan bahsediyordu. Ailelerimiz acayip samimiydiler ama bizim birbirimizle ciddi anlamda alakamız dahi yok, mesela şuana dek bir kere bile aramızda insancıl bir diyalog geçmedi. Belki konuşsak anlaşırız ama öyle bişey aramızda hiç yaşanmadığı için gerek yok. Bunun sebebi de o genellikle böyle tiki kızlarla takılır hatta sevgilisi de öyledir, Beren ıyy o kız ciddi anlamda bir mal ya.. Bir başka sebepten birbirimizle hiçbir ortak noktamız yok, yani o ukala bir uyuzun teki. Diğer kızlar gibi olmadığımdan bana pek yanaşmıyor, en azından ben öyle düşünüyorum zaten bende ona meraklı değilim.. Ha ortak noktamız yok derken tabi boksu saymazsak.. Dorukta acayip iyi bir boksördür yani benden bile iyi. Daha önce onu maçlar haricinde yakından boks yaparken hiç görmedim ama maçlardan gördüğüm kadarıyla cidden çok iyi..

Dorukla aynı spor salonunda değiliz, Allahtan bir de ona orda katlanamazdım. Ama zaten ailesi bize gelirken o gelmediği ve biz onlara giderken benim gitmediğim için sorun yok. Ceren de Dorukta boksör olduğu için 'seninki' diyor yani aşkla falan alakası yok. Ha bir de baştan söyleyeyim benim aşkmış sevgiliymiş falanda filanda o işlerle uzaktan yakından alakam yoktur olmayacakta zaten neyse bilin istedim(!)

Ceren elindeki 'becky g- shower' şarkısını açtı ve dans etmeye başladı. Biraz fazla oynaktır kendisi.

Müziği kapatarak "ya Ceren bu gün benim ilk günüm bak yeni kulübe başlıyorum" dedim heyecanla.

Ceren "haa, doğru sen şu annelerin isteği üzerine yeni kulübe transfer olmuştun dimi, tamam tamam" diyerek gülümsedi.

"hadi o zaman, hazırlanalım ve çıkalım" diyerek beyaz kıyafet dolabına gidip içinden giyeceğim kıyafetleri aldım.

Ceren de hazırlandı o kendi evine ben de antremana gittim.

Vardığımda ilk iş antrenörün yanına gitmek oldu.

"Çakıl'dı değilmi" diye sordu. Ben de gülümseyerek "evet" dedim. Sanırım bu adam annemlerin dedikleri kişi Ahmet Hoca olmalıydı.

Sonra beraber boks yapılan salona gittik.

Salonda 6 kişi vardı 4 ü erkek 2 si kızdı.

Dikkatli baktığımda onların arasında Doruğunda olduğunu görmemle şok oldum, annemlerin beni neden bu kulübe aldırdığı belli oldu. Bu Ahmet Hoca dediğim de Doruğunda amcasıydı. Al işte..

Boksör Kız ✳ (DÜZENLEMEDE)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!