32 » KAVGA

4.4K 300 91

Merhabaaağ :D Ben geldim. Dün bölüm yayımladığımda +100'ü geçerse bölüm yazıp yayımlayacağımı söylemiştim. Performans ödevleriyle boğuştum saatlerce. Ancak gelebildim yane :D Ben sözümde dururum gardaş asdads

Gelelim ithaf listesine;

@YarenGrbz2 ,

@crowleyingeyigi ,

@havvanuZ ,

@Baloonn ,

@heartwantsel ,

@Sinemahin ,

@enivicivokkey .

31. bölüme gelen oy ve yorumlarınız için sonsuz teşekkürler. Bol bol oy ve yorum isterim, gelecek bölümde görüşmek üzere ^^

Instagram ve twitter (sevvy97) Bana IG ve twitter üzerinden ulaşabilirsiniz .x

**

Dudaklarıma baskı uygulayan yumuşak ve sıcak dudaklarını o kadar çaylakça karşılıyordum ki, buna rağmen hız kesmeyen aralıklı öpücüklerine devam ediyordu. Kontrol elindeydi.

"Seni seviyorum." diye fısıldadı dudaklarıma soluyarak. Bu kalp ritmimi tavan yaptırmıştı. Laned ölüyom lan burda. Ölüyom.

"Ben de seni seviyorum."Aynı onun gibi dudakları üzerine fısıldadığımda gülümsedi ve tekrar dudakları dudaklarıma kapandı. Bunu arsızca sonsuza dek yapabilirdim. O lanet dudaklarının tadı öylesine müthişti ki, doyamıyordum.

Allah'ım sonunda her şey güzelleşmeye başlamıştı. Mutluydum çünkü sevdiğim erkek -her ne kadar arkadaşım da olsa- beni seviyordu. Aşkım platoniklikten çıkmıştı ve Allah'ıma şükürler olsun ki beni seviyordu. Beni seviyordu!

Beni !

Beni!

Sadece beni!

Bir başkasını değil!

O kızı değil!

Sadece beni seviyor!

SEVİYOR!

SE-Vİ-YOR!

Tamam, sakinim.

Böyle bir şeye alışkın değilim ve ne yalan söyleyeyim bunu Atlas'tan asla beklememiştim. Yani bu şekilde davranmasının sebebini dengesizliğine bağlamış ve kendimi istenmeyen kız olarak belirlemiştim kafamda, ardındansa buradan uzaklaşmak istemiştim ama sonrasında her şey açığa çıkmış, Atlas bana her şeyi anlatmıştı.

Onun içtenliğine inanıyordum, ona güveniyordum.

Kırılan kalbimin onarıldığını hissediyordum. Aslına bakılırsa bu kırılmayı yaşamak bile istememiştim. Kim isterdi ki?

Atlas dudaklarını dudaklarımdan ayırdığında onun dudaklarına muhtaçmışçasına inledim. Bu halime güldü ve arkasına yaslanıp bacaklarını uzattı ve benim de yanına uzanmam için şezlongda olabildiğince yer açtı.

"Bugün ne yapacağız?" diye sordum başımı göğsüne yaslarken. "Bilmem, sen ne istersen."

"Yüzebiliriz. Ya da güneşlenebiliriz, sana dondurma alırım."

Bacaklarımı Atlas'ın bacaklarına sürterek uzattığımda parmakları dikkatle saçlarımın arasına girdi. "Benim kastım bu değildi." Başımı geriye kaydırıp yüzüne bakmak için bakışlarımı da kaldırdım ama şuanda buradan görebildiğim boynu ve geniş, sıkı çenesiydi.

AFİLLİ SAÇLARWhere stories live. Discover now