"Dobré ráno, princezno."

"Di doprdele, Nicku," zamumlám líně, aniž bych se namáhala otevřít oči. Spodní ret mi drhne o polštář, když promluvím. "Anebo raději ne. Vím, do čí prdele jsi ho strčil naposledy."

Čekám smích, ale odpovědí mi je jenom ticho. Trapné ticho. Otevřu oko. Táta. Uh-och.

Kurva.

"Ehm, dobré ráno… uhn, občas mluvím ze spaní a-!"

Nick stojí za tátou, horor v očích. Táta mě nikdy nebudí. Asi má po včerejšku dobrou náladu. No asi už ji teď nemá.

"Uh…" ozve se za ním.

Táta se otočí, což Nicka vyvede z konceptu. Chvíli se na sebe beze slova dívají - já a moje prořízlá pusa, doprdele!

"No... to je asi... vaše... věc," odkašle si táta.

Brácha vyprskne smíchy, k čemuž se nemůžu nepřidat.

"Takže... konečně vím, proč nemáš přítelkyni," zamumlá táta a trapně přešlápně na místě.

"Neházej flintu do žita," zasměje se. "Máme to v rodině."

Mrkne na mě a já se zasměju, protože táta se zatváří zhrozeně: "Takže vnoučat se nedočkám."

"Neházej flintu do žita," zopakuju po bráchovi. "My jsme velmi nevyhranění."

"Oh!" dojde mu. "Takže nemám automaticky předpokládat, že když v tomhle domě narazím na chlapce, je tvůj, Anet."

No momentálně je to trochu mylné, vzhledem k postavení Louise mezi námi dvěma, ale jinak asi ano. "Jup."

Táta zavrtí hlavou a raději opustí můj pokoj. No. Podívám se na Nicka.

"Aneb jak se vyoutovat rodičům," poznamenám se zívnutím.

"Zastřelil bych tě, kdybych tě tolik nemiloval," uchechtne se.

"Kdybych tě tolik nemilovala, nepůjčovala bych ti svého přítele,"ujistím ho.

"Myslím, že my dva nejsme zrovna... materiál na vztah. Vezmu tě do školy, když už jsem vzhůru."

Pošlu mu vzdušnou pusu a vyhrabu se z peřiny. Spím nahá ze zásady, ne z přesvědčení. Tedy, nahá. Mám kalhotky a ponožky. To stačí. Brácha se uchechtne a zmizí v koupelně.

"No ty jsi dobrý, a já mám jako dělat co, vyčurat se z okna?" houknu na něj.

Ozve se odtamtud jenom smích. Mám sice nejmenší pokoj, ale zato s koupelnou. Akorát mi do ní všichni lezou, protože tu spodní ráno obsazuje na hodinu mamka. Přitom se nelíčí. Tak nevím. Zazívám na celý pokoj, ustelu, zapnu laptop, na chvíli otevřu okno do kořán. Dobře, mínus pět stupňů po ránu nebyl nejlepší nápad...

"Pózuješ?" pozvedne brácha obočí a dveře do koupelny nechá otevřené.

Stojím před oknem a protahuju se.

"Naproti žije ten úchylák, ne?"

Jo, Frantík. Páchne močí, nosí už deset let to samé, má tlustého jezevčíka a pořád funí. Odporný zjev. Vždycky mi hledí do výstřihu.

"No co, ať má nějakou zábavu po ránu," pohladím se po prsou a bocích až na zadek, přes který se plesku. "Nad tímhle bude masturbovat až do smrti."

"Tvoje sebevědomí bych chtěl mít," poznamená.

"A nemáš?" povytáhnu obočí. Prohlídnu si ho od hlavy až k patě. "S tímhle tělem a xichtem? A faktem, že tě chce nejvíc sexy kluk v okolí? Tím myslím Louise, ne toho úchyláka naproti... I když... i to by ti mohlo lichotit."

"Myslíš, že kouká i na mně?" zabublá smíchy.

"Myslím, že jsi na něj trochu starý, ale když makáš bez trička ve svém pokoji, určitě se dívá. Minule měl v ruce dalekohled a předstíral, že pozoruje ptáky, ale já myla okna jenom ve spodním prádle, takže o tom pochybuju."

Brácha se rozesměje a vypadne z mého pokoje. Hm. Ví vůbec máma, že jsme oba zkurvení bisexuálové? Asi ne. Nepokládám za důležité jí to říct, zvlášť teď, kdy mě dívky upřímně moc nezajímají. Zajímá mě Louis.

…No dobře, Louis mě nezajímá ani z poloviny tolik jako Styles, momentálně. Sakra, co to se mnou je?! To ten jeho nos. Je moc velký a já to shledávám velmi iritujícím, proto ten debil ne a ne opustit můj - no dobře, dobře, tak mě přitahuje. Sakra. Rande. Facebook. Zapomněla bych…! Přeskočím postel a s jednou ponožkou na ruce a s jednou na noze zvednu přiklapnutý notebook. V historii mám jenom tumblr. Dokonce i na porno se dívám na tumblr. Tohle není vtipné, vážně, musím zadat facebookovou adresu do vyhledávače. Pak si hodinu vzpomínám na heslo, než mi dojde, že ho mám v uložených heslech (protože su debil a hovno si pamatuju).

No jo, vybafne na mě tisíc upozornění a několik lidí mě hledalo v chatu a vůbec, ale já se zaměřím jenom na žádosti o přátelství. Harry Styles. Měla bych se mu vloupat na facebook a dopsat tam Pan Harry Doktorand Sexy Kusanec Velký Nos Styles. Jenom pro efekt. Takhle pár vteři hledím na jeho ikonu. Musí to být fotka z léta, podle krátkého rukávu a slunečních brýlí. Úsměv na tváři, cigáro v ruce. Pohodář. Debil. Vůbec nemá smysl pro humor.

Má tu status.

"Nabídl jsem jí rande, a ona mi vzala sako."

Jsou pod tím i nějaké komentáře, ale na ně teď nemám čas, kouknu na ně později z mobilu, teď se potřebuju dostrojit. Vypnu notebook a snažím se namatlat si na xicht make-up a tak nějak se učesat, nebo tak něco, aspoň ať vypadám v pondělí jako člověk. Babička nás má na výtvarku, supluje, tak ať ze své milované vnučky nedostane zástavu.

Zatracený Styles. A já mu dlužím sako. Tse. Ani mě nehne, tahat mu ho do školy. Jestli ho chce, ať si pro něj přijde. Dobře, teď se pro sebe usmívám jak měsíček na hnůj. To byla více-méně pozvánka ke mně domů. Teda, já mu to ještě neřekla, ale určitě mu to řeknu, jenom co ho uvidím, vždyť se znám. Jsem prostě držka nevymáchaná. Nenaučím se mlčet a nenaučím. Taky by mě už konečně mohl někdo naučit nechávat si některé poznámky pro sebe. Hlavně když jsem opilá, že. Dlužím zatraceně velkou omluvu Zaynovi. Ohledně Liama. Kruci. Vždycky plácám, když jsem opilá. Tohle si Zayn nezasloužil, bylo to určitě nechutné, zvlášť, pokud Liam nebyl tak na sračky jako já. Kruci. Ani jsem mu nezavolala. Doprdele, jsem já to kamarádka, fakt…!

Brácha dodrží slovo a hodí mě do školy - dokonce se zeptá, jestli má vzít panu doktorandovi to sako. To víš že jo. Ani mě nehne. Cestou koupím cigára, na Zayna je budu potřebovat, a brácha dostane za úkol koupit zmrzlinu a stáhnout ubrečené filmy, protože Zee je citlivka, i když to nepřizná.

Styles i Louis musejí počkat, Zaynova přátelství si cením víc než pozornosti těch dvou. Udělala jsem botu. A omlouvání není zrovna moje silná stránka.

Shit HappensPřečti si tento příběh ZDARMA!