Brácha se sice ráno vztekal, protože jsme oba vydrželi na mém tumblr snad do čtyř do rána, ale nakonec mě fakt ke škole zavezl. O Louisovi už jsme se nezmínili ani jeden, ale stejně se mi zdá nějaký divný. Brácha, ne Louis. Lou je vychlamaný, až to hezké není. A zatraceně mu to v červených šortkách sekne, ploché bříško a bicáky, no nestěžuju si. Monnie a Amy na mě čekají u šaten, převlečem se co nejrychleji a rovnou se vydáme k bazénu. Já závodím, prsa na sto metrů, ale mám hodinu čas, takže počkáme na Zayna a Nialla, kteří vyšplhají za náma do úplně horní řady na tribun, a pomlouváme všechny okolo. Hlavně spolužačky, haha. Claire se vytasila s růžovýma opalovačkama, no chci vidět, jak v tomhle bude plavat kraula, haha! Látečka na kozách jí sjede při druhém tempu, a sakra, u toho chci být.

"Jdem do vody?" navrhnu bandě.

Menší bazén sice obsadilo prominentní Áčko, ale máme tam pár známých, snad nás pustí k sobě, a nepletu se. Luke a Ashton se můžou přetrhnout, aby Monnie a Amy udělali místo na tribuně, kam si položíme věci, a kluci se předvádí jeden víc jak druhý, zatímco spolužačky si jich nevšímají.

Že se nestydí, trubky. A tak když Ashton skočí nádherné salto dopředu, když se vynoří, zatleskám mu. A Amy i Monnie se přidají, takže kluci jsou hned nadšenější. Louis a Zee se k nám na chvíli připojí, blbnou s Lukem a ostatníma z Áčka, holky sedí a vykecávají a my s holkama blbneme ve vodě. Lohneme áčkařům míč a pinkáme si, eventuálně se k nám přidají Ashton a Michael. Klidně se bavíme a občas se smějeme, když jeden z nás zvoře míč a plácne s sebou do vody. A pak mě Louis obejme zezadu a políbí mě na tvář, čímž odvede mou pozornost a přeruší hru, protože si mě hned zvedne do náruče a líbá mě, jako bychom byli novomanželé.

A já sakra nemám ani nejmenší tušení, proč to doprdele dělá.

Ale přece se nebudu bránit, že. A pak koutkem oka zaznamenám, že kousek od nás stojí Styles. A hledí na nás jak na svatý obrázek.

"Kde jsi, hm," přeruším polibek na chvíli, "kde jsi včera byl? Volala jsem ti."

"Promiň, máma, ségry…" broukne do mých rtů.

To mi jako odpověď stačí. Mít takhle velkou rodinu, a do toho právě narozená dvojčata, no to by mě asi zabilo.

"Lou, kroť se, jsme na veřejnosti," zasměju se tiše, okolo nás jsou pořád áčkaři i naši kamarádi, ale Louise jako by to ani nezajímalo.

"Ale je tu Styles… měli bychom ho podráždit, co?"

"Ty jsi normální úchyl," rozesměju se, ale ani mě nenapadne neopětovat mu další polibek.

"A on voyeur, vždyť na tebe nepřestal zírat, co jsi přišla."

"On na mě zíral…?" podivím se.

"Zírá na tebe jako na kus masa, a já žárlím, takže žádné takové, holčičko. Ty jsi moje. A Styles ať se jde vycpat."

Uznávám, že tohle je ta nejžhavější věc, jakou mi kdo řekl, takže moje reakce se dala předpokládat. Sjedu rukou mezi naše těla a pohladím jeho plnou erekci. To mi taky polichotí. Vklouznu za lem kalhot a uchopím ho dlaně, rychle a pevně ho třu, až přivírá oči a nepravidelně dýchá.

"Stihneme to do šaten? Na rychlovku?"

"Oh, ty jedna roztoužená," škádlí mě. "Ale za deset minut startuješ. Neriskoval bych to."

"Nah," odfrknu si otráveně. "Kruci."

"Ale jenom co vyhraješ první místo…" kousne mě něžně do ušního lalůčku a pevně mě chytí za boky pod vodou. "Odvleču tě do šaten, nahodím tě na skříňky a budeme šukat jako ve filmu."

Kdybych nebyla ve vodě, zvlhly by mi kalhotky. Takhle jenom polohlasně zasténám a zaryju nehty do jeho ramen. On ví, jak mě vydráždit, navíc před Stylesem…! Vášnivě se políbíme a Louis mě pak rychle pustí a zůstane ve vodě, ačkoli ho kluci zvou, aby s nimi šel skákat z můstku. Trochu se mu směju, ale rychle vylezu z vody, můj tělocvikář jistě čeká a - … můj tělocvikář je Styles. Proto tu stojí.

Naaaah.

"Dobré dopoledne, pane doktorande," zachichotám se.

Od včerejška jsme spolu nemluvili, jako, od té trapařiny se sexuálním obtěžováním.

"Potvoro zatracená, jak já tě nenávidím…!"

Zamračím se, co jsem provedla? Vždyť jsem mu včera zachránila zadek a -… on má v těch šortkách nějak málo místa. Doprdele, tomu chlapovi fakt stojí.

"Já být tebou, tímhle se nikde nechlubím," zamumlám. "Po tom včerejším fiasku."

"A o co asi myslíš, že se tu snažím," zasyčí.

"No," přeměřím si jeho klín, "Eiffelovka to zrovna nebude…"

Zatímco já se rozesměju, on se na mě dívá, jako, really, bitch, a já málem spadnu zpátky do bazénu.

"Klid, no tak pojď, musím vyhrát," protože to, co mi slíbil Louis, mě zatraceně vlilo síly do žil.

"Dělej si, co chceš," prskne Styles. "Ty mě totiž už vůbec nezajímáš."

"Takže v těch plavkách máš schovaný banán na svačinu, ne zduřelý orgán touhy, jo?" vyprsknu smíchy.

"Postav se na start a plav, ty malá kurvičko, já toho mám tak akorát," oznámí mi Styles důrazně i se svým rohlíkem na snídani v plavkách nahoru na tribunu, řadu nad Louise a spol, co mi přišli držet palce.

Závodím proti mladším studentům i svým spolužákům. Sportovní hry našeho gymplu, milé. Plavu jak o závod, ale doplavu až čtvrtá. Ne že by mě to nějak tankovalo, vidím se v Louisově náruči, ne na stupni vítězů. Ani se nezdržuju na vyhlášení, dokonce mě ani nesere, že vyhrála jedna z těch slečinek, co kamarádí s Claire, ta pipinka mě dneska nenasere, to ani náhodou.

Louis už čeká u šaten.

"Myslel jsem, že vyhraješ."

"Celý závod jsem myslela na tvůj penis v mojí vagíně, nemluv a líbej mě."

Poslechne. A dostojí svému slovu. Dotlačí mě do pánské šatny, naštěstí tu nikdo není, vyzdvihne mě do vzduchu, opře zády o zeď a já ho obejmu nohama okolo pasu. Líbáme se, koušeme na krku a snažíme se být tiše, zatímco Louis jenom odsune elastickou látku plavek, aby do mě mohl proniknout.

Je to rychlé, udýchané a vzrušující, protože veřejné. A Louis zatraceně dobře ví, co dělá, takže se blízko ocitnu na hranici orgasmu, jenže co čert nechtěl, ve chvíli, kdy už nejde zastavit, se uprostřed bílé chodby zjeví zatraceně krásné tělo s vypracovanýma svalama. A pak se přese mě převalí uvolňující vlna orgasmu, aniž by mě byť napadlo podívat se jinam než do Stylesových očí: "Ah, Louisi…!"

Shit HappensPřečti si tento příběh ZDARMA!