Mira’nın hastalığı hakkındaki gerçekleri öğrenen Yaman kendini kör bir çıkmazın içinde bulur. Mira ise yaşadığı hayal kırıklığının da etkisiyle geçmişle hesaplaşır. Artık Yaman’ı affetmemeye kararlıdır. Pişmanlıkla ne yapacağını düşünen Yaman bu sefer de Sude’nin hışmına uğrar ve Mira’ya verdiği zararla bir kez daha yüzleşir.


Mert Eylül’ün Uzay sayesinde girdiği yeni evren yüzünden kendisinden uzaklaştığını hisseder ve ona kırıldığını hissettirir. Fakat Uzay, Eylül’ün başını döndürecek bir haberle onun dikkatini yine kendi tarafına çevirir.


Asım Şekip Kaya’nın vasiyetini değiştirme kararı Sude için bir işaret olur. Kenan bu olaydan zararlı çıkan taraf olacağını hisseder fakat bu sefer Sude’nin hayatından sessiz sedasız çıkmamaya kararlıdır.


Yaman bir çıkış yolu bulmak için Mert’e her şeyi anlatır. İkisi fark ettirmeden Mira’nın hayatına değmenin yollarını ararlar. Mira ise yıkılmadığını göstermek için eskisinden de güçlü bir şekilde Yaman’ın karşısına çıkar.


Yaman Elif’le konuşup gerçekleri açıklamaya karar verir fakat Elif’in geçmişinden gelen bir yumruk sözünü keser, Elif’i korumak için onun yanında kalmaya mecbur kalır.


Leyla’nın sessiz çığlığı Mira aracılığıyla Yaman’a ulaşır. Yaman bu görüşmeyi kendi leyhine çevirmek isterken Mira işleri zorlaştırmaya devam eder.


Okulda yardım için düzenlenen bir müzayede Altınkoy’luları bir araya getirir. Mira, Yaman’la olan geçmişine başka bir açıdan bakmasını sağlayacak önemli bir ayrıntıyı öğrenirken Yaman büyük bir risk alır ve Nadir’e restini çeker. Müzayede herkes için bir gövde gösterisiyken büyük bir skandalla ortalık karışır.

Medcezir ÖzetleriBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!