Herşeyimle özlüyorum

72 1 0

Sesini duymadan geçen bilmem kaçıncı gün. Artık saymıyorum sayamıyorum. Ben senin aklının ucundan bile geçmezken sen nasıl aklımı başımdan alabiliyorsun anlamıyorum.

Eskisi gibi anlamaya çalışmıyorum da zaten. Ben sadece özlüyorum. Sadece bekliyorum. Özlemek zaman geçtikçe daha çok acıtıyor. Beklemek her geçen gün daha çok bitiriyor.

Yapamıyorum her geçtiğim sokakta bizi görüyorum. Yolun ortasındaki kavgalarimiz sarilmalarimizi...

Ağlıyorum böyle olmamıza böyle çaresiz olmama ağlıyorum.

Biliyor musun ağır geliyor söylediklerin. O son kavgamizdaki soyledigin her kelime her cumlu her mesaj ağır geliyor. Kabullenemiyorum Hayır o değil bunlari yazan diyorum. Ama gerçekler yine yüzüme vuruyor kıyıya vuran o sert fırtınalı dalgalar gibi..

Canım yanıyor be ! Sevdiğim adamın bu hale gelmesi beni bu hale getirmesi kalbimi paramparça etmesi canımı yakıyor.

Seviyorum diyişlerini hatırlıyorum. Köpek gibi seviyorum kızım neden anlamiyosun demeni hatırlıyorum. Anliyordum inaniyordum aslında ama iste bu hale gelmemek için duymamazliktan geliyordum seni.

Ama yine yapamamistim hiçbir işe yaramamisti. Ben duymasam kulaklarim duymasa kalbim duyuyordu seni. Sanki her yerde senin sesini arıyordu gülüşünü bagirisini.. Sadece sana odaklanmisti senin adinla carpiyor sevginle besleniyordu. Her bir hucremde adın geciyordu.

Beynim yapma inanma diyordu ama nafile. Kalbim bu adam seni seviyor be daha ne bekliyorsun diyordu.

Simdi ise pismanlik icinde agliyor. Hucrerine kadar bitmis tukenmis bir halde.

Pisman degilim sevdim. Seni sevmekten pisman olmadim. Benim en buyuk pismanligim sevmeye devam etmekti..

Benim rengim, benim yalnızlığımBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!