Potom co mi kluci nabídli, že bych si mohla zazpívat na jejich turné jsem se zbytek dne usmívala na celý kolo. Vesele jsem přiběhla domů a netrpělivě jsem čekala až se táta vrátí z práce. Mezitím jsem samozřejmě uklidila a uvařila, abych si šplhla. Asi tak o dvě hodiny potom co jsem se vrátila domů já, přišel i táta. Asi tak dvacet minut jsem mu nadbíhala a pak jsem se odhodlala se ho zeptat. "Tati? Chtěla jsem se tě na něco zeptat." začala jsem opatrně "No konečně, už jsem si myslel, že takhle hodná hodláš bejt dýl než půl hodiny." zasmál se táta "Tak povídej." vybýdl mě a já přemejšlela jak mu mám nějak dobře podat to, že chci jet na dva měsíce na turné tisíce kilometrů daleko s partou kluků, který nezná a ještě ke všemu kvůli tomu nejít poslední tejden do školy. Bude to fuška. "No víš jak Katie chodí teď s Lukem, když jsme byli malí byli jsme nejlepší kámoši..." počkala jsem až kývne na znamení, že ví o koho jde a pak jsem pokračovala ".. no tak on má skupinu, kde je ještě Calum a Ashton, teď jsem s nima chodila dost často ven a Calum byl v dětství zase Katin nejlepší kámoš." udělala jsem pomlku  "A dneska jsme u nich s Katie byly a oni mě a Katie nabídli, aby sme s nima jely na letní turné, který začíná o týden dřív než prázdniny a mohla bych si s nima zazpívat navíc Katie už to máma dovolila a já bych tu bez ní musela být celý dva měsíce tati prosííííím." řekla jsme hrozně rychle a čekala až to táta zpracuje a odpoví mi a projitotu jsem ještě dodala "Prosím" nejroztomileji jak jsem dokázala. Táta chvíli přemýšlel a nemluvil "No" řekl po celkem dlouhé době pochybovačně. "Tati prosím, víš co by to pro mě znamenalo? Mohla bych si zazpívat na opravdovým pódiu před opravdovím publikem, navíc bych se podívala na spoustu míst a to vše s mojí plnoletou, zodpovědnou, nejlepší kamarádkou." vychrlila jsem ze sebe a dělala psí oči. Táta na mě chvíli koukal s neutrálním výrazem, ale pak se usmál a řekl "Tak dobře" "Děkujů!" skočila jsem na něj a objala ho "Děkuju, děkuju, děkuju" opakovala jsem a stále jsem ho tiskla k sobě "Ale" řekl a já ho pustila a podívala jsem se na něj "Budu si o tom ještě muset promluvit s Katinou mámou. A Rose po tobě bude smutno." řekl a Rose přiběhla do místnosti. Přišla jsem k ní a začala jsem se s ní mazlit "Ona samozřejmě pojede se mnou" zaculila jsem se "Že jo Rosie" zašišlala jsem na Rose a ona mi olízla nos.

Ještě párkrát jsem se ujistila, že mi to táta dovolil a pak jsem to hned šla zavolat Katie, která byla samozřejmě taky štěstím bez sebe. Samozřejmě jsme hned začaly řešit co si vezmeme sebou a jaký to bude cestovat tourbusem a tak dále. Nakonec jsme došly k tomu, že to budou zatim nejlepší prázdniny co jsme zažily.

Po dlouhý době další část. Doufám, že se líbí a slibuju, že se budu snažit přidávat zase minimálně jednou za tejden. Jinak, děkuji že sis to přečetla. Jestli se ti to líbilo můžeš dát VOTE nebo nech KOMENTÁŘ co se ti líbilo/nelíbylo a jak bych to mohla zlepšit. Moc mi pomůže když o této mé tvorbě řeknete kámošům nebo budete SDÍLET na facebooku případně na fanpage pokud máte (to mi pomůže nejvíc). Díky za tvůj čas a zase u další části.

UnknownGirlWrite xx

Voodoo DollPřečti si tento příběh ZDARMA!