Untitled Part 10

175 5 1

Natalija

 7 Dalis

Dabartis (PO 1 metų)

Katy POV.

Grįžau namo Iš Darbo, nusliūkinau Į svetainę dešimties nieko nebuvo, virtuvėje tai pat   tad nusprendžiau pažiūrėti MTV per  Televizorių, bet iš kažkur  kažkur pasigirdo daina, ziauriai užvedanti man  ji  Labai patiko, supratau kad ji  sklido Iš radijo kuris buvo pas mano Kaimynų. Tada pasigirdo Radijo Vedėjo balsas:

-Na Stai paklausėm One Direction i vaikinu dainos ,, Kiss you  ".

Hm ir kas per vaikinukai tie One Direction ?? Ai nebemąsčius nuėjau ir  pasijungiau Savo įsvajuotajį MTV O per  ji  kai  Tik kalbėjo Apie tuos vaikinukus, jie  ten  ?  ai One Direction o tada vedėja prabilo:

-Britų Airių grupė "One Direction  tapo  Labai populiari, ypač paauglių tarpe, vaikinukai, Liam, Niall, Harry, Louis IR Zayn Yra pritrenkiantys ...

Pala Ka Zayn? Kažkur Vman šis vardas girdėtas .. Ilgai bandžiau prisiminti Kai per  MTV pamačiau tos  grupės  vaikinu nuotrauka, aš tiesiog sustingas nes  joje buvo Zayn, tas  pats  Zayn,  tas pats  vaikinas Kuris mane išprievartavo..Ir Ką JIS dabar toks garsūs ?? Turbut Niekas nežino kaip  jis  pasielgė su manim ... Bet koks JIS karšas IR gražus ..oi NE NE NE Katy Tu žinai Ką JIS tau padarė, tu per jį  Dar sapnavai košmarus kaip  JIS tave išprievartauja .. Norėjau toliau  klausytis Ką kalba per  MTV kai staiga į namus sugūžėjo Santa IR Mery. Aš Dar buvau sustingus. Mery Tai pamačius pribėgo Prie manes IR iškarto užvertė klausimais.

-Kas Ar Katy? Ei AR viskas gerai? Katy šnekėk - sušaukė Mery susirūpinosi TADA Pagaliau aš atsitokėjau. Galvojau AR joms pasakoti Apie Zayn ai papasokosiu nieko blogiau neatsitiks ..

-Merginos Ramiau .. Prisimenate Zayn? Ta pati Kuris mane .- staiga pritilau O Jos Į mane pažvelgė susijaudinusiais žvilgsniais, TADA Vėl prakalbau -praėjo Tik 1 Metai O JIS Jau tapo dabar net  garsenybė Yra, dainuoja kažkokioj grupei Viena One Direction ..- pasakiau IR pažvelgiau Į Jas norėjau pažiūrėti jų reakcijaa IR Staiga sušuko Mery

-One Direction  ????

-Na TAIP - atsakiau nedrąsiai

-OMG Negali Būti Jie mano mėgstamiausia grupė dabar - ..Aš Į ja pažvelgiau nesupratimo žvilgsniu .. Tada kai  Ką Sugalvojau IR Greitai pradėjau bėgti Į Savo Kambari ir dar spėjau joms sušukti

-Nagi Varykit paskui mane

Kai atsidūrėm mano kambarinė pasiėmiau loptop'a IR Į "Google" parašiau ,, One Directon  "," Ten   išmėtė Daug jų nuotraukų IR Iš ties jie buvo visI be galo gražūs, tada pasijungiau Youtube Ir Vėl parašiau ta pati pavadinimą ir  išmėtė jų dainas kai visos perklausėm, susižvalgėm

-Jie Tobuli - Visos sušaukėm IR pradėjom juoktis O TADA Dar mintyse pagalvojau O Zayn'o Balsas Turbut yra   gražiausias  grupejė na  nebent Harrio gražesnis .. Bet  merginoms Į nesakiau, nenurodyti kitoje, kad vietoje būtų pažiūrėjusios Turbut KAIP aš debilę ..

-Taigi ...- Bande kažką sakyti Mery.

-Katy? - Pasižiūrėjo Į mane klausiamu žvilgsniu Kalėdų

-Kas? - Nesupratusi pasakiau.

- Argi JIS NE KARŠTAS - išsilydė Santa, o aš pasižiūrėjau Į ja Poker Face

- Na TAIP JIS gražus ..- Tyliai paskiau statymas Jos gridėjo

- Bet JIS VIS Tiek šunsnukis - įsiterpė Mery

- TAIP - pritariau JAI, JIS mane išprievartavo, JIS šlykštynė, TADA DAR pridūriau -Gerai merginos nebekalbėkim Apie tai nes man  ryt Į darba anksti o as noriu nueiti ankščiau miegoti, nenurodyti kitoje, kad vietoje noriu gerai išsimiegot, užkniso jau anksti keltis.

Jos Tik palinksėjo galvom ir  išėjo. Aš persirengiau Į pižamą, atsiprausiai IR nuėjau atsigulti Į lova, bet  dar ilgai kankinaus, nes visą  laika galvojau Apie ji ,, Apie Zayn ..

Aa Pagaliau prasidės vizos Veiksmas <3 Kokia ilga gavos: oo Tikiuos skaito kas CIO sia istorija :))

Love ya xoxoxo

Natalija

Meilės Priesaika LTRead this story for FREE!