"Já se divím, že ještě žiješ, fakt," směje se mi Monnie.

"Kdybys viděla Claire, jak tě propichovala pohledem," přidá se Amy. "Prý, jak se opovažuješ takhle mluvit s profesorem Stylesem…!"

Yeah. Teď mám trochu jiné věci na starosti než drahého pana doktoranda a žabomyší války s tou vypatlanou fúrií. Louis mi něco tají. Něco o mně a o něm, něco, co ví Zayn a já ne. A Zayn chce Liama.

Hm.

"Takové typické středy nesnáším."

"Je úterý," odsekne Zayn.

"Hm, hm."

Odpadla chemie a já mám čas. Louis kouří venku, pan doktorand v nedohlednu a Liam sedí támhle docela sám. Heheheee, Li. Seberu se a sebevědomě si kecnu na zadek vedle toho frajera. "Zdravím."

"Uh- ah- em, ahoj…?"

Vybaví se mi scéna z prvního dílu Hobbita, jak Bilbo zdravil Šmajdalfa a přál mu dobré ráno.

"Potřebuju fajfku, připomeň mi to, až to zapomenu. A klobouk, musím se naučit ten jeho trik. Do té doby, ahoj, jak se máš?"

"Asi…" prohlédne se mě od hlavy až k patě a zpátky, "dobře…?"

"Hm," přeměřím si ho taky.

Sexy. Nikdy jsem si nevšimla, že je přitažlivý. Trochu zmužněl a vůbec nevypadá špatně.

"Uh, promiň, ale… potřebuješ něco?" zeptá se nejistě.

"No, ne, akorát mám tuhle čas, a protože s těma idiotama támhle je sranda jako na krchově a Louis se tam brzy dostane sám, pokud nepřestane tolik kouřit, napadlo mě najít skvělého a zábavného Liama a trochu pokecat," usměju se zářivě. "Co to čteš?"

"Já… eh," vypadá to, že jsem ho absolutně vykolejila. Hm. "Já akorát… učím se biologii, na ten… test, co píšeme… další… hodinu."

No jemu to mluvení jde jak hladnému sraní, fakt. "Nah, nesnáším biolu, zábava jak v kostele, až na rozmnožovací soustavu, hm. Co ty a biola, kámošíte?"

"Eh- no, vlastně… docela… jo."

Silou vůle neprotočím oči. A taky proto, že chci, aby si Zee vrznul. Hah. Musím se ho zeptat, jestli už někdy něco s nějakým klukem měl.

"A co vysoká, kam se chystáš?"

"Mám… uh, mám podanou přihlášku na… medinu."

"A kam? Mimo město, nebo zůstaneš tuhle?"

Shit HappensPřečti si tento příběh ZDARMA!