Savaş mı? Aşk mı ?

88 3 0

Evet daha vok az olan ama gelecekte çogalmasini umit ettigim okuyucular. Merhaba. Multemediada Miray var davetteki hali. Iyi okumalar. 

Yine saçma bir sabahtı ve bugün kimseyle konusmamak üzere kendimi odama kapatmıstım ve annemlere de tembih ettim beni rahatsız etmemeleri için. Bugün rahatıma bakacaktım. Yatağımda oturup müzik dinliyordum. Evde sıkılmaktan sıkıldım ama dışarı cikmak ta icimden gelmiyordu. Müzik dinlerken telefonuma mesaj gelmisti.

            "Miray. Ben Anıl. Beni affet."

Hah. Bu çocuk şaka miydi gercekten ? Beni affet ?! Asla onu birdaha ne affetmek varlığini bile gormek istemiyordum. Ayni bu sekilde ona mesajla ilettim. Sonra da sinirden donup dururken uyuyakalmisim. Uyandıgimda saat 7 olmustu. Abnemin sesi sayesinde uyanmıstim saolsun.

     " Kızım hadi davet var babanın o saray ukalası arkadaşı var ya o davete cagirdi. Baban da senin de gelmeni istedi hadi hazirlan hadi. "

      Off ya bi de bu cikti simdi. Kalkıp hazirlandim bir elbise giydim saçımi yana taradim ve hafif makyajdan sonra annemlerin yanina indim. Davete gittiğimizde övgüler övgüler.... Sıkıcı..

Biraz bahçeye hava almaya çıktım. Oğulları varmış bir tane adı Eren. Bi anlat anlat bitmedi çocuk. Hey Allahım ya. Hayallere daldığim sırada yağmur başladı ve ben içeri girerken birine çarptım. Yüzünü göremiyordum. Korktum. Çocuğun sadece gözlerini gordum ve bam. Kriz... Son duyduğum şeyse şuydu 'Savaş mı ? Aşk mı'

Sen Kimsin?Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!