עבר כבר שבוע מאז שעברתי לגור אצל טוד , עבר כבר שבוע מאז שאני חלמתי על הסיוט החדש שלי , אני הרגשתי וחשתי שיכולתי להמשיך בחיי אבל המוסר של החלום פסק בכך , לא אוכל להמשיך לעשות את משאני יכולה ורוצה .

אני יכולתי לעשות הכול באותו זמן שחלמתי .בחלום יש לי את היכולת לשנות דברים ,אני שינית את היכולת שלי לנשק את ג'יימי ,וגרמתי שהארי יופיע ויעצור הכול .

נישקתי כמעט שפתיו של גבר שהוא לא הארי ,שפתיו של בחור זר שאני בקושי מכירה.

אבל בחלום לא היה לי את היכולת לשנות בזה שיהיה בזרועותיו של הארי, שהכול יחזור לקדמותו. אם הוא לא היה מקליט אותי ,בשעת ערב הזאת ,כרגע להיות בזרועותיו המנחמות ,החמימות והנהדרות שלו , אבל לא .. הוא צילם אותי ,את גופי העירום בלי ידעתי .

אני חושבת שיכולתי לא להיות בביתו של טוד כרגע ולא לדעת  שלפני שבוע הוא ומרגרט ניהלו רומן אירוטי. לא הייתי פה לולא הארי היה חייב להקליט את קלטת הסקס שלו או שלנו ליתר נכון . לא ,לא שלנו ,שלו . אני לא רוצה שום קשר לדבר הזה ,אף לא רציתי ולא ארצה . 

אני אוהבת אותו בכול ליבי ,אוהב אותו בכול ליבי אבל אנסה להמשיך בחיי אך רק אם הוא יבוא אליי ויהיה על שתי ברכיו ויתנצל על מעשיו. הוא כמובן יבוא אליי ויתנצל אבל לא  כמו שקיוויתי שכן , הוא חושב שאם רק יגיד סליחה ויחשוב שהכול יהיה בסדר ושנוכל לחזור למה שהיינו קודם . הוא טועה לעולם לא נחזור לזוג שהיה מאוהב מעל הראש , שמתנשק בכול הזדמנות שיש ,לזוג הזה שהוא חסר פחד ,לזוג הזה שלא יוכל לחיות בלי האחר . הזוג הזה לא קיים ,הארי שבר את הזוג הזה ,אני שברתי את הזוג הזה . לא נוכל אבל אני מקווה שיהיה משהו קרוב יחסית לזוג שהיינו לפני שבועיים .

כול השבוע שגרתי אצל טוד אני שכבתי במיטתי ,מסתכלת על התקרה המלאת כוכבים שציירתי כשהייתי קטנה , בגילי הקטן ניסיתי לעשות שלהכול תיהיה משמעות בחיים וניסיתי להחיות את התקרה כמו ילדה קטנה (כמובן ). אבל אני עכשיו בדיוק כמו התקרה ,לשנינו אין משמעות בחיים ,הייתה פעם ניצוץ של תקווה להחיות אותנו ,את התקרה ואותי אבל הניצוץ הזה נכבה וגם כך משמעות החיים כבתה.

נקישה קטנה נשמעה ומרגרט נכנסה אל חדרי ,או יופי עכשי זה יהיה יותר גרוע מהזמנים שמרגרט נכנסה אל חדרי . אני איכשהו צריכה פאקינג לחיות עם העובדה שהיא וטוד .... אוח יש לי צמרמורת מזה.

"סאמנתה יש לך אורחים " עונה בקלילות מרגרט 

אף אחד לא יודע שאני אחיינתו של ראש הממשלה של בריטניה מלבד הארי ,ג'יימי ואליזבת' העוזרת בית לשעבר שלי. אליזבת' וג'יימי לא יודעים היכן ביתו של טוד נמצא . טוד מנסה לשמור זאת ממש בחשאיות בגלל שאינו אוהב  את 'המורדים' שבארצנו אז הוא שומר על מיקום ביתו בחשאי.

Nightmares 》H.SRead this story for FREE!