Ben iyiyim: Hep İyiydim

208 11 4

Bu yalanı kaç kez söyledim bilmiyorum ama benim de hayallerim var.Buna karışanlardan nefret ediyorum.Beni engellemeyin !Ben normal bir genç kızım.14 yaşında,nutella seven,dergi okuyan,sıradan mı sıradan bir kızım ben.Bazen ben de sinirlenirim bunu herkes bilse iyi olur.Ben de yorulurum.Ben de üzülürüm.Ben de ağlarım...

Beni hep diyerlerinden ayırt ederler.Farklı olmayı seviyorum ama beni bu kadar da incitmeyin.Hayallerime karışmayın.Nolur?

Evet ben sizden farklıyım saçlarım,gözlerim,duruşum ...Hepsi sizden farklı .Aslında siz de farklıydınız.Hep birbirinize özendiniz ve onlar gibi olmaya çalıştınız.şimdi de hepiniz birbirinize benziyorsunuz ve beni dışlıyorsunuz.Böyle düşününce ben bayağı iyiymişim.

Evet en kötü notum 89.Çok çalışkanım ve notlarıma dikkat ederim.Bu yüzden pek fazla arkadaşım yok.Çünkü kimse benim kadar bu konulara özenmiyor.Anaokulundan sonra zaten hiç arkadaşım oldmadı.Oldu da,gerçek arkadaşım değillerdi.

Hayallerim çok fazla,aşırı fazla şimdi hepsini sayacağım ve her zaman ki gibi şaşıracağım.

UÇMAK

HERKESİN ÖNÜNDE ŞARKI SÖYLEMEK

HERKESİN BANA HAYRAN OLMASI

KÖTÜLÜĞÜN YOK EDİLMESİ

IŞINLANMAK

GELECEĞİ GÖRMEK

5'TEN FAZLA ARKADAŞIMIN OLMASI(GERÇEK ARKADAŞIMIN OLMASI)

RAHAT BİR ŞEKİLDE DANS ETMEK

SAÇLARIMI FARKLI RENKLERE BOYAMAK

SAÇLARIMI KAZITMAK

MASALLARDAKİ GİBİ PRENSES OLMAK

MASALLARIN GERÇEKLEŞMESİ....

FALAN FİLAN....

EN ÖNEMLİSİNİ UNUTTUM !

ŞU KONUŞMANIN GERÇEK OLMASI:(+benim)

-merhaba

+merhaba

-nasılsın?

+iyiyim

-yalan söylemeyi kes.

+ben iyiyim...

-değilsin,mutsuz,yalnız,ve üzgünsün!

Bu imkansız birşey,asla gerçekleşmeyecek bir konuşma,asla gerçek olmayacak bir düş...

Gördüğünüz gibi benim hayallerim bunun gibi saçma şeyler(bunu söylediğime inanamıyorum!? şuan kendime kızdım!!!)aslagerçekleşmezler ancak rüyalarda görebilirim bunu.

--------------------------------------------------------devam edecektir-------------------------------------------------------

-Mutlu Lovatic

Ben İyiyim...Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!