Yanılmışım hakkında

122 4 0

Saat 5.30 bebek parkı'ndayım ellerim donmaya yüz tutmuş bir seviyede soğuk, çenem titriyor, "kötüyüm" sadece bunu diyebiliyorum.

Hayatımda bir kere gerçekten aşık oldum. Geçen yılın ortalarıydı. Butikte yeni çalışmaya başlamıştım. Adı Mustafa'ydı çocugun, bizim butigin yanindaki evde oturuyorlardı. Orta halli bir ailenin 3 çocugundan en büyüğüydü 19 yaşında 1.80 boylarında ve benim gözümde 1 haftada dünyanın en yakışıklı çocugu olmayı başarmıştı. 2,5 ay beni fark etmesi için öldüm öldüm dirildim 2,5 ay sonunda benim butikte çalıştıgımı farketti aradan 1 ay gecti benim ondan hoşlandıgımı anlamistir salak degilse diyirdum ki sonradan öğrendim anlamış.O benden hoslanmadı sanırım o yüzden çıkma teklifi etmiyor diyordum ki utanıyormuş çocuk, sonra aradan biraz zaman gecti. Ben çıkma teklifi ettim ama pişman olmadım. Sonra çıkmaya başladık iliskimiz iyi gidiyordu, Taki 98. günün sonuna kadar, O gün dogumgünüydü Mustafa'nın ilk çıkmaya başladığım günlerde düşünmüştüm dogumgununde ne surpriz yapacagimi, 3 kuruş maaşımla kafe kiraladım bütün arkadaşlarını çağırdım nereden baksan 50 kişi vardı. Her şey hazırdı hiç unutamayacığı bir gece geçirecek diyordum içimden gerçektende unutulmaz bir gece oldu. Haberi yoktu. :( Mustafa'yı aradım oraya gelmesi icin "hadi gel her zaman gittigimiz cafe'de sana hamburger ısmarlıyayım" dedim. Aradım geldi. Işıklar kapalıydı. Birden ışıklar açıldı, şaşırdi tebessüm etti ve teşekkür ederim dedi hepsi bu, daha fazla sevinir diye düşünmüştüm ama umduğum gibi olmadı. Aradan yarım saat gecti pasta kesilecekti. Herkes oradaydı ama sadece Mustafa ve Esin yoktu. Esin çalıştığım butiğe sık sık gelip alışveriş yapardı ve kısa sürede yakın arkadaşım olmuştu. Mustafa'da tanırdı onu, bazen butige geldiginde Mustafa ben ve Esin birlikte öğle yemeği yerdik.
Daha sonra lavobaya gittim Mustafa orada mı diye ki gitmez olaydım beynimden vurulmuşa döndüm o an ağlamamak için zor tuttum kendimi boğazım düğümlendi. Karşımda Esin ve Mustafa vardı ve öpüşüyorlardı. Hiç bir şey demeden hızlıca kapıya gittim. Mustafa bagırdı arkamdan Melek dur gitme lütfen, yanlış anladın, Durdum Mustafa'ya dogru döndüm çok sinirlenmiştim "Neyi yanlış anladım Mustafa, öpüşmenizi mi? Beni aldatmanı mı? Aslında dogru söylüyorsun ya yanlış anladım" dedim sonra "Ben ilk sana aşık oldum hayatımda, Mustafa iyi dedim, o digerlerine benzemez dedim, o başka dedim, ama yanlış anlamışım ben seni, yanılmışım hakkında. Esin'le mutluluklar sana hoşça kal" dedim ve gittim.

Sonunda Buldum SeniBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!