Ara-söz

56 5 2

Merhaba arkadaşlar, öncelikle şuan bu satırları okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Sanırım birkaç şeye açıklık getirmek gerekiyor. 

-Çoğu arkadaşın ilk parttan sonra devam etmediğini gözlemlemek beni üzdü, iyi bir başlangıç olmadığının ben de farkındayım. Fakat hikayenin alt temelini açıklamak için bir kaç bölüm sıkıcı tasvir ve büyük olayların kısaca geçiştirilmesinden oluşturmak zorunda kaldım. Hikaye kısmen 3. hatta 4. bölümde başlıyor aslında. Şuan fazla bir merak unsuru yok çünkü karakterleri tam olarak tanımıyoruz, ortama hiç tanıdık değiliz. Bu sebeple konu sıkıcılıksa eğer, biraz sabır istiyorum:)

-Platformda yeni olmanın verdiği acemilikle hikayeyi de tam olarak kimseye ulaştıramıyorum sanırım:( Okuma sayısı gerçekten düşük ve kimse fikirlerini  belirtip yardımcı olmuyor. Bu da şevkimi kırdı birazcık .

-Hepinizin tecrübe ettiği üzere okunmadığını bile bile yazamıyor insan, gitmiyor klavyeye elleri. Bu sebeple hikayeye burada ara veriyorum. Ne kadar devam etmek istesem, hikaye bir sinema şeridi gibi gözümde olsa da, böylesinşn daha iyi olacağını düşünüyorum. 

-Sizlerden gelecek tepkilere(gelecekse eğer), önerilere ve okunma durumuna göre hikayeye devam etmeyi düşünüyorum. Umarım teşvik edecek birileri çıkar...

Hepinizi seviyorum güzel insanlar, öpüldünüz :)

Ayrıca bugün ne yazık ki hiç güzel bir gün değil. Düşüncelerinden dolayı katledilen masum insanları içtenlikle anıyorum... #CharlieHebdo

Dünya o kadar ciddileşti ki, mizah tehlikeli bir iş haline geldi ... B.Erlich

Bir Melek Bir KehanetBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!