Untitled Part 9 (1)

167 5 0

6 Dalis

Rytas

Katy pov.

Guliu lovoje ir jaučiu kad prabudau. Pramerkiau akis bet greitai vėl užmerkiau , nes neatlaikiau ryškių saulės spindulių. Dar kažkiek pagulėjusi užsimerkus , nusprendžiau vel atsimerkti tik ne į ta pusę kur šviečia saulė . Pradėjau graibytis telefono . Štai . Radau . Pasiemusi telefona pažiūrėjau kiek valandų . Po 10:23 . Išsiruopsčiau iš lovos ir įkišau kojas į šliures . Nušlepsėjau iki vonios . Ten nuėjau i dušą , pasijungus šlitą vandens srovę atsiprausiau . Išėjau iš dušo ir nutypinau iki spintos . Iš ten išsitraukiau tamsius džinsinius šortus ir šviesiai mėlyna maikute . Išsišukavau plaukus ir truputį pasidažiau. Nusileidau žemyn i apačią o ten sutikau jau sėdinčias savo drauges . Jos man buvo padariusios pusryčius taip pat , kava su blyneliais , mhm skanumėlis .

-Labas rytas –pasisveikinau

-Labas saulyt – pasisveikino jos taip pat .

-Kaip jauties ? – pasidomėjo Santa , iš tiesų buvo labai keista kad ji taip manim pradėjo taip rūpintis , turbūt čia dėl tų žodžių kūriuos pasakė vakar ryte.

-Normalei – numykiau

-Nagi papusryčiaukim o tada eikim i parkelį – pakeitė temą Mery ir nusišypsojo .

-Taip  , žinoma – pasakiau ir puse lūpų nusišypsojau .

Papusryčiavus nuėjau į kolidorių , pasiemiau baltus conversus ir juos užsidėjau ir tada laukiau draugių , iš ties norėjau prasiblaškyt ir nebegalvot apie Zayn , nežinau dėl ko bet aš per daug nesureikšminau to , gal dėl to kad jaučiau jam trauką ir pati kalta kad prisigėriau ? Ai .. nebesvarbu, geriau tiesiog visa tai užmiršti ..Staiga mano apmąstomus pertraukė Mery

-Einam ? – ji paklausė

-Taip – nusišypsojau .

Nuėjom ik parkelio ten atsisėdom ant suoliuko ir kalbėjom , tada nusprendėm grįžti namo . Nuėjau į savo kambarį ir persirengiau į pižamą atsiguliau į lovą ir pasiėmiau savo loptop‘ą . Pasitikrinau fb ir jau galvojau išjungti kai pagalvojau kad man reikia darbo. Tad pagoglinau internete ir radau darbo pasiūlymą Starbuck‘e . Kadangi geresnio nieko neradau ir taip man manau patiktu toks darbas tai nusprendžiau ryt nueiti į darbo susitikimą .

Rytas

Atsikėliu iš lovos , palendu po dušu , papusryčiauju ir išlėkiu link Starbuck‘o . Atidariusi kavinės duris mane pasitiko padavėjos ir nuvedė į kabinetą , ten manęs jau laukė Starbuck‘o  kavinės ten įkūrėjas .

Po pokalbio

Išėjau laiminga iš Starbuck‘o ir patraukiau namo , įėjus į vidų pasisveikinau su merginomis ir pranešiau žinią kad susiradau darbą . Jos labai manim džiaugėsi , todėl sumanėm atšvęsti kokioje picerijoje , tad ten ir nuvykom . Po picerijos grįžom namo ir dar nusprendėm pažiūrėti kokį filmą . Išsirinkom ,,Meilės Priesaika ‚‘‘

Aaa jau  6 dalis <3 Tikiuos patiks :‘))

Love yaa xoxoxo

Natalija

Meilės Priesaika LTRead this story for FREE!