FLASHBACK
"Moje jméno je Tommy Joe Ratliff" řekl blonďák s rukama v kapsách, když přišel do místnosti. Naproti němu stál velký dřevěný stůl s dvěma židlemi, na kterých seděli lidé. Pravděpodobně porota, nebo jak se tomu vlastně říká. Cítil, jak se mu rozbušilo srdce a zamlžilo před očima. Nervozita na něj dolehla. Přece jen, kdo by nechtěl pracovat s Lambertem. Navíc, mohl by Tommyho dostat dost vysoko.
"Takže Thomas," zopakoval si jeho jméno jeden z členů Adamovy komise. Poklepal si propiskou po stole a pohledem proskenoval menšího muže stojící naproti němu. Od creepers, které mu dodávaly pár centimetrů navíc, přes kožené kalhoty s potiskem hadí kůže, ke kožené bundě s černým trikem a následně k obličeji, do které mu neposedně vlezlo pár blonďatých pramínků.
"Tommy," odkašlal si údajný kytarista. "Tak tedy, Thomasi, řekněte nám něco o sobě" zahleděl se mu do očí muž, jehož jméno zatím Tommy neznal. A nevěděl, jestli ho vlastně znát chce. Protočil oči. Nesnášel, když mu někdo říkal 'Thomas'. Přišlo mu to hrubé. "Je mi dvacet osm, narodil jsem se v Burbank, Californie, hraju už od dětství a to bude tak všechno," vyhrkl. "Tak, předveďte, co umíte," usmála se na něj mladá žena, mohlo jí být okolo pětadvaceti. Tommy se nenechal dlouho přemlouvat. Začal hrát.

*

Jakmile blonďák vstoupil do místnosti, Adamovi okamžitě spadla brada.
"Je krásný," zašeptal zpěvák svému bratrovi, Neilovi. "Mně se moc nelíbí," nakoukl na něj Neil, pak se podíval zpátky na Adama a zalezl za stěnu. "Pojď sem, ať tě nevidí!" zatáhl ho za rukáv k sobě a Adam jen nespokojeně mlaskl. Zase vystrčil hlavu se svými havraními vlasy a pozoroval muže, kterému neposedné blonďaté pramínky vlasů spadly do obličeje. "Ty jeho vlasy. Bože," přejel mu pohledem až k uším, na kterých se houpalo pár kroužků. "On má tolik náušnic," párkrát zamrkal, aby se přesvědčil, jestli se mu tenhle chlap přece jen nezdá. " A tak nádherný oči... Neile, Neile, posloucháš mě?!" zahučel na bratra, který si hrál se svými nehty. "Ano, Adame? Jo, je celkem fajn," řekl nevzrušeně. "Bože, já ho chci, vezmeme ho, jo, jo," zaradoval se Adam a dál obdivoval krásu toho anděla, co právě vzal kytaru a zabrnkal první tóny. "Kvůli tobě jsem přeslechl jeho jméno!" zanadával a otočil se na bratra. "Jmenuje se Tommy, ty blbečku. Poslouchej ušima, ne pérem," utahoval si z něj Neil. "Nech si to, jo?!" "A nemám pravdu?" pokračoval. "Ne, nemáš," zakroutil hlavou Adam. Zase se načal věnovat Tommymu. Tak hezké jméno. Hodí se k němu. A ty jeho neposedné blond vlasy, asi by se za ně dobře tahalo.
A bylo to tu zase, Adam začal přemýšlet perverzně.
Rty, tak úzké, ale tak krásně růžové... Zpěvák se přistihl, jak si olizuje rty a pořád civí na Tommyho.

*

Tommy se druhý den ráno probudil a hned věděl, že dnes slaví své devětadvacáté narozeniny. A taky očekává telefonát od Lamberta. Jeho oči začaly tikat po místnosti a hledat mobil. "Notak, notak, nezmeškal jsem to, že ne?" nadával si pro sebe a skočil po mobilu, který vibroval na podlaze. Přečetl si, kdo mu volá. Byla to komise, porota, ti, co včera poslouchali to, jak hraje. Jeho blond vlasy opět sklouzly před jeho oči a on si je zastrkal za ucho. Přece jen, měl pocit, že by měl být upravený, i když ho přes ten mobil nikdo nevidí. "Ratliff, prosím?" "Dobrý den, Thomasi," ozval se mužský hlas. "Tommy" zašeptal. "Je nám líto, ale místo kytaristy je obsazeno," oznámil muž pořád stejným tónem. "A-Aha," Tommy se trochu zakoktal, protože do Adamova bandu opravdu chtěl a tohle mu teď trochu zkřížilo plány "a.. je volný.. třeba basák?" "Co prosím?" zeptal se zdvořile muž. "Baskytarista, myslel jsem, baskytarista," opravil se Tommy. "Ano, zatím ano," "Dobře, děkuji," poděkoval blonďák a muž na druhé straně zavěsil. Svalil se zpět na postel a mobil hodil někam na zem. "Kurva!" zanadával Tommy a kopnul do zdi.

*

"Na jeho místě už je.. ten, Monte Pittman, nemůžeme ho vzít," řekl Lucas. Adamův kamarád, hudebník. Prý mu pomůže vybrat band. "Toho Tommyho chci mít ve skupině a budu ho mít, i kdybych ho měl jít sám na toho basáka přeučit!" zvýšil hlas zpěvák a vstal od stolu. "Adame, uklidni se.." uslyšel hlas svého bratra, sedícího vedle něj. "Promiňte," podíval se omluvně do země a usedl zpět ke stolu. "Máš všechny, klávesistku," Luke ukázal na fotku ženy. "Její jméno?" "Camila Grey" odpověděl Lucas. "Bubeníka, Longineu Parsons" pokračoval. "Tanečníky taky, chybí ti basák," dodal a podíval se na Adama. "Neberte nikoho, ten kluk se vrátí, vím to," Adam vstal a odešel. Naposledy se ohlédl za zbytkem týmu a definitivně se rozešel do své šatny. V myšlenkách mu pořád putoval obrázek Tommyho, toho blonďatého anděla.

KONEC FLASHBACKU
___
Komenty, má cenu pokračovat?

___
Komenty, má cenu pokračovat?
Votujte, komentujte, sdílejte. :'):'3

Dirty SecretPřečti si tento příběh ZDARMA!