#3

20.1K 1.5K 867

1. "Neyse ya ben bir şey demiyorum.".

Böyle yapan pembe nüfus cüzdanlıları öldürmek serbest olsun lütfen. Bakın size iki tür örnek vereyim bu konu hakkında;

Anneler;

+Anne dışarı çıkabilir miyim?
-Zaten ödev yapma, ders çalışma, test çözme hep dışarıda gez afadfsgdgshdfhdfhdgsfsdrgergergoısgwsefgwsğefeüfsfbmsnedtfbagsfgdçfgösgşsrgsrügsrigerğyetpyekgdögedtügetghğrthgühtühdhdhdühdihidhşdhdhdhdg neyse ben bir şey demiyorum.
+Çıkabilir miyim?
-Hayır.

İyi ki demedin bir şey sağ ol.

Kız arkadaşlar;

-Twitter'ına girsene, Facebook'una girsene, Sinekçet (Snapchat?) mi o? Kiminle mesajlaşıyorsun agdsgsdgsfhsfhdfhrdhfgshthftjğfhdüfgüdfgğsrdğgsprgskrlgsmfsçdgdçghdfügüdfügdghpdfglfgsldfgçdxfgdfögseörfgseirfgdşgswwrwrsygrhd neyse tamam ben bir şey demiyorum kimim ki zaten ben tamam.

Arkadaşlar bende bir şey demiyorum...

2. Gün içinde milyonlarca şarkı dinleyip birçok şarkıcı tanıyan ama arkadaşı "Kanka şarkı önersene." dediği zaman mal gibi kalanlar derneği.

Buradan beynimin şarkıları ezberleyen bölümüne küfür. *alkış efekti*

3. İsmini vermek istemeyen seyirci.

Bu arkadaş kimse artık çıksın ortaya... Millet televizyonlarda kavga ederken, bende bu kavgalara anırırken mahvoldum. Bu ismini vermeyen seyirci adı çok kötü olduğu için falan mı saklıyor acaba ismini? Mesela adı Pipiş'tir utanıyordur, olamaz mı? Olmuyor mu? Peki.

Yabancılarda;
"İsmimi vermek istemiyorum bu yüzden sahte bir ad kullanacağım."

Türkler;
İsmini vermek istemeyen seyirci Mükait...

4. Paylaşılan bir hikayenin altına yaşadığı olayı yazarak ortalığı Yalçın Çakır'a çeviren arkadaşlar, arkadaşlarımız.

Melek Subaşı ablamızın online versiyonları, hikayenin altında sevgilinizle yaşadığınız ayrılığı yazmışsınız bir destan halinde, fakat işin üzücü tarafı kimse okumuyor. Ya da yorumlarda kavga falan yapıyorsunuz gerçekten armutsunuz. Banane senin sevgilinin seni nasıl aldattığından? Biz burada toplanıp senin aşk acına mı üzülelim yoksa hikayeyi mi okuyalım?

5. "Var ama evde hahahaha."

+Kanka makasın var mı?

-Var.

+Verir misin?

-Var ama evde hahahaha.

Vir imi ivdi. Mal. Öö çok komik. Birisi bu arkadaşları siksin.

6. Eski sevgilisini duvardan duvara vurup gömen insanlar.

Madem bütün kötü özellikler o eski sevgilindeydi neden en başında sevgili oldunuz? Bir de eski sevgilisinden mağazada beğenilerek alınmış ama eve gelince dolaba konulmuş yüzüne bakılmayan tişört muamelesi yapanlar var ya. "O benim eskim.s" nedir amk? Ayakkabı mı değiştiriyorsun, tişört mü atıyorsun çöpe? Tam bir pırasa davranışı.

7. "Ben hiç çalışmadım galiba düşük alıcam hiçbir şey bilmiyorum." *95 aldı*

Sınavda kopya vermezsin, sorunca ben çalışmadım bilmiyorum dersin, sınav haftası "Boşver çalışmayalım beraber kalırız." dersin, sonra da yüksek not alırsın. Ben böyle aşkın ızdırabını sikerim.

Ben böyle diyorum ama altıncı sınıftayken sınavda arkamda oturan dedikoducu kız grubuna yanlış cevapları söyleyip kendim 100 onların 60 almasına sebep olmuştum... Pişman mıyım? Asla. Bir daha olsa yine yaparım.

Birde şu çalışıp çalışıp ben çalışmadım düşük alıyorum kesin kaldım diyenler inşallah kaldırım mühendisi olurlar.

8. "Merhabalar, ben Wattpad'de bir hikaye yazarıyım, birazdan bir bölüm yayınlayacağım ve bölümün yarısından çoğunu şarkı sözleri oluşturuyor. Oturup şarkı sözlerini tek tek yazdığımı falan sanmayın, sadece kopyala yapıştır yapıyorum. Maksat hikaye uzun görünsün."

Çok sevdiğiniz bir hikaye vardır, yeni bölüm yayınlanır, üzülürsünüz. Ben genelde hikayelerin hepsini telefondan okuyorum, hikaye çok güzel bir şekilde giderken kahramanın kulaklıkla müzik dinleyesi tutuyor, buraya kadar tamam, ama niye dinlediği şeyin şarkı sözlerini yazıyorsunuz ki? Tamam kısa bir bölümünü yaz ona itirazım yok ama bazıları var utanmasa karakterin dinlediği şarkıyı söyleyen şarkıcının bütün albümünün sözlerini yazacak oraya. Sizin bölüm uzun olsun diye yazdığınız şeyi ben okumadan kaydırırken hikayeyi kaçırıyorum, azıcık insaf.

9. "Ay çok güzel koktu alıyorum biraz." *bütün yemeği aldı*

Daha siz yemeye başlamadan "Ay çok güzel koktu alıyorum biraz." deyip eliyle yemeğinizi sömüren insanlar için kısa bir süre saygısızlık duruşu arkadaşlar. Ben daha elimi sürmeden elinle sömürdüğün yemeği yedikten sonra kabız olursun umarım.

10. "Ay çok kiloluyum kendimden nefret ediyorum yeter artık güçlü kalamadım Demi.s"

Her insan güzeldir bence ya, bir insan kilosuyla değerlendirilmemeli... Ama maalesef ki sevgili kızlara ASLA AMA ASLA bunu anlatamazsınız. Tamam kilolu olabilirsiniz ama angutun birisi size balina dedi diye öyle mi oldunuz? Ya da kız çok zayıftır mesela yanımda ağzını yaya yaya ne kadar kilolu olduğunu anlatıyor. Dirseği gömesim geliyor burnuna.

+Ya çok kiloluyum iğrenç hemen kilo vermem lazım.
-Kaç kilosun?
+45

Çok Güzel Hakaretler BunlarBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!