Ho'oponopono Örnekleri

295 7 1
                         

Evinizin Veya İş Yerinizin Kapısına Ho'oponopono Arınma Bilişi Yükleme

Ho'oponopono Hawaii dilinde düzeltme anlamına geliyor.

Ho'oponopononun çeşitli arınma araçları var. Bunlardan bir tanesi de herhangi bir nesneye ho'oponopono yüklemesi yapmak.

Evlerinize ve iş yerlerinize negatif enerjilerin ve bilişlerin gelmemesi için giriş kapınıza ho'oponopono yüklemesi yaparak arınma gerçekleştirebilirsiniz. Kapınızı açın ve kapının dışına elinizle dokunup "duyduğun, gördüğün ve şahit olduğun; ışık ve sevgi olmayan her şey için lütfen sıfır noktasına erişinceye kadar özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ediyorum ve seni seviyorum cümleleri ile arınma gerçekleştir. Benim de söylediğim her özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ediyorum ve seni seviyorum cümleleri senin arınmana da katkı olsun" niyetini sesli ya da içinizden söyleyin. Kapının önünde gerçekleşen her olay bu şekilde arınacak ve sizin evinize girecek insanların enerjisi temizlenecektir.

Özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum cümlelerini, onların kısaltmasını (ÜÖST, SÖLT, ÖLST), indigo ve aloha kelimelerini günlük yaşamınızın bir parçası haline getirdiğinizde zihninizde büyük yer açıldığını fark edersiniz.

Cüzdanınıza Ho'oponopono Bilişi Yükleme


Para hayatınızda bir türlü istediğiniz gibi gelmiyorsa ya da para sizde kalamıyorsa bu alanı dönüştürmek için ho'opopononun yöntemlerinden biri olan ho'oponopono bilişini nesneye uygulamayı bu yazımızda cüzdanınıza nasıl yapacağınızı paylaşacağım.

Cüzdanınızı içinde olan her şeyle herhangi bir şeyi içinden çıkarmadan; her iki elinizin arasına alın ve kalp çakranızın hizasına getirip, önce cüzdanı ve içindekileri arındırın. Ellerinizin arasındayken; "özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum" cümlelerinin her birini minimum yedi kere tekrarlayın. Bu işlem cüzdanınızda ve içindekilerde farkında olmadığınız düşük titreşimli enerjileri arındıracaktır.

Yine kalp çakra hizanızda kalacak şekilde "Sevgili cüzdanım sürekli olarak için her türlü para ve paraya eş değer helal, çok ve bana ait para ile dolup; bu paraları paylaştığım halde bende artarak varlığına devam ederek yaşamımda bundan sonra bolluk, zenginlik benimle olacak şekilde paraya sahip olmamı ve güvenle parayı taşımamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım sıfırlanıncaya kadar lütfen an be an özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ediyorum, seni seviyorum cümlelerinin frekansını benim ho'oponopono arınma frekansımla birleştirip arınmayı sağla" niyetiniz ile cüzdanınıza arınma bilişini yüklemiş olursunuz.

Bundan sonra da günlük olarak bilinçli şekilde sizde "özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum ya da aloha veya indigo" cümlelerini söyleyerek para ile ilgili sahip olduğunuz anıları arındırın. Ya da cüzdanınıza dokunduğunuz an hemen "özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum ya da aloha veya indigo" cümlelerinde ya da kelimelerinden herhangi birini tekrarlayıp kendi sorumluluğunuzu almış olursunuz.

Barış İçin Çalışma Programı

Bir dizi izlerken, dizide izlediğim sahnelerde Suriyelilerle ilgili olarak kendi vicdanımı sorguladım. Zaman zaman saygısızca davranışlarını görünce içsel olarak tepki gösterdiğim zamanları hatırladım. Evet belki hepsi aynı şeyleri yaşamadılar. Ancak yıllardır ölen insanlar ve yıkılan bir ülke var. Hala da devam eden bir savaş var. Siyasilerin haklılığını haksızlığını tartışmak bu zamana kadar bize yol aldırmadı. Yeni bir yol deneyelim.

Ho'oponopono ArınmalarıHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin