9.3K 935 276
                  

"seni çok özlemişim jungkook." taehyung yattığı yerde biraz daha doğruldu ve göğsünde dinlenen parmaklarımı alıp her birine dudaklarını bastırdı. küçük öpücükleri bittikten sonra da parmaklarınızı iç içe geçirmişti. "gerçekten, sadece iki gün oldu ama ben nasıl seni bu kadar fazla özleyebilirim?"

hareketleri aceleciydi. ayrı kaldığımız şu kısa süreyi telafi etmek istediğini anlamıştım. aralık dudaklarımı fırsat bilip hemen kendi dudaklarını bastırdı. bir eli de çeneme kaymış kafamın sabit kalmasını sağlıyordu. "çok özledim işte." onlarca kez ıslak seslerin odada yankılanmasına sebep olarak öptü dudaklarımı. öptü öpmesine ama bir türlü karşılık veremiyordum çünkü her öpücükten sonra geriye çekilip tepkimi kontrol ediyordu.

"taehyung," diye mırıldandım. ben de onu çok özlemiştim ve şu an yaptığı şey tam anlamıyla işkenceydi. "düzgün öpsene."

hafifçe kafasını salladı. ardından da ani bir hamleyle belimi kavrayıp kucağına oturtmuştu. "düzgün öpelim jungkook'u..." elleri vakit kaybetmeden sırtımı bulmuş, hissettiği açlığa karşı koymayı bırakmış, dudaklarımı sertçe öpüp ısırıyordu.

benim halim de ondan pek farklı sayılmazdı. bu görüşemdiğimiz iki günde-ikimiz de ödevlerde boğuşup durmuştuk, onu çok özlemiştim. sürekli beni arasa da yan yana olmak farklıydı işte. istediğim her an elini tutmak, sıcacık dudaklarından öpücükler çalmak, birlikte uyumak kesinlikle sadece telefonda konuşmaktan daha iyiydi.

düşüncelerimi dağıtan şey taehyung'un çıkarmak için ucuna işkence ettiği tişörtüm ve dudakları arasından çıkan mırıldanmalardı. tişörtümü çıkmasına izin vermedim, bunun yerine kucağında biraz daha kayıp ellerimi yanaklarına koymuştum. dilimde onun yumuşak ve pürüzlü dilini hissediyor, dişlerimiz her birbirine çarptığında elimde olmadan kısık sesle inliyordum.

ah, şu an ne çok isterdim onunla sevişmeyi...

"taehyung," dedim nefes nefes dudaklarından ayrılmak zorunda kalırken. gözlerimiz kapalı, alınlarımız birbirine yaslıydı ve taehyung'un parmaklarını bel oyuntumda hissediyordum. "annem evde." ağlıyormuş gibi bir ses çıktı öpüşmekten şişmiş ve kızarmış dudakları arasından. ardından da yenilgiyi kabul ederek üzgünce kafasını geniş yakalı tişörtümün açıkta kalan boynuma yasladı. "annen neden sürekli evde?" sorusunu cevapsız bırakıp yatakta daha rahat bir pozisyon alırken onu da göğsüme yatırmıştım.

işte bazen en iyisi buydu. hiçbir şey yapmadan, konuşmadan, ellerimiz birbirine sıkı sıkı tutunurken uzanmak bir çeşit terapi gibiydi.

taehyung benim ruhumu en iyi gelen terapiydi.

-

jungkook
hoseok kaptın mı kızı
durumlar ne

hoseok
kapmak üzereyim
kahve içmeye gidiyoruz

hoseokkapmak üzereyimkahve içmeye gidiyoruz

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

iste dünyanın en güzel insanı.

namjoon
KIZI KAHVE İÇMEYE OTOBÜSLE Mİ GÖTÜRÜYORSUN CİDDEN HOSEOK

hoseok
pardon bütün arabalarım bozulmuş birden bire
sırtımda mı taşısaydım

jungkook
boşver sen namjoonu
ne kahvesi oğlum ya
şarap falan için

namjoon
sen sapıksın jungkook
sapık bir bakirsin

jungkook
işte bunu demeyecektin bana
asıl kutsal bakir sensin

namjoon
hm
doyoungla neden kavgalıyım sandın

jungkook
sikiştiğin adamla kavga mı ettin rezil herif
üstte olmana izin vermedi diye mi acaba
🤔🤔

namjoon
sus

hoseok
İTİRAZ ETMEDİN
ESKİ SEVGİLİM DERKEN CİDDİ MİYDİN
NOLUYO ŞU AN

jungkook

namjoonbiz hiç iyi arkadaşlar değiliz küstüm sizinle

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

namjoon
biz hiç iyi arkadaşlar değiliz
küstüm sizinle

jungkook
ay inanamıyorum namjoon
nasıl altta olursun
konuşma benle

hoseok
jungkook.

jungkook
efendim

hoseok
sen de alttasın

namjoon
how the tables have turned lan
dalga geçme sakın

jungkook
.

-

48.6k olmuş kamsahabnida final yakindir

finesse Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin