Soutěž Svatého Valentýna 2020

794 60 4
                         

Láska je jako bitevní pole. Vítězové spokojeně odchází za svými šťastnými konci, zatímco zlomené srdce vás zanechá s ponaučením. Někdo se po neúspěchu v lásce hned oklepe a vydává se na další lov. Někdo naopak potřebuje pár minut k nostalgii a přemýšlení, jestli nám náhodou bez té lásky není přece jenom lépe.

A právě přesně o těchto pocitech je letošní valentýnská soutěž - o prvních láskách a zlomených srdcích. Jste dostatečně obrnění k tomu, abyste nám předvedli své psací schopnosti a dovednosti a vydali se na cestu provoněnou láskou nebo naopak drsnou krajinou zlomených srdcí?

Co to slyšíme? Že nejste zrovna největšími fanoušky psaní? To přece vůbec nevadí! Letos máme přichystáno plno zábavných aktivit i pro ty, kteří si jednoduše chtějí vychutnat valentýnskou atmosféru bez toho, aniž by museli popadnout tužku

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.

Co to slyšíme? Že nejste zrovna největšími fanoušky psaní? To přece vůbec nevadí! Letos máme přichystáno plno zábavných aktivit i pro ty, kteří si jednoduše chtějí vychutnat valentýnskou atmosféru bez toho, aniž by museli popadnout tužku... nebo se namáhat se zdlouhavým klepáním do klávesnice ;)

Jste spíše ten typ, co věčně chodí s růžovými brýlemi na nose nebo jste naopak typ, který nad všemi projevy lásky jenom protočí očima? Je na čase vybrat si, za který tým budete tento měsíc bojovat!

Ať už se ale nakonec přikloníte k jakékoliv straně, určitě s námi vydržte na oficiální zahájení soutěže, protože z připravených aktivit si jistě celá Wattpad komunita vyberete to své!

Letos se soutěže účastní tyto jazykové komunity:

→ indonéská
→ česká/slovenská
→ filipínská
→ francouzská
→ německá
→ italská
→ rumunská
→ španělská
→ turecká

Průběh soutěže bude také s láskou podporovat japonská Wattpad komunita 💕

Všichni společně pak oslovíme komunitu, která se skládá z více než 2,5 milionu Wattpaderů! 🎉

Všichni společně pak oslovíme komunitu, která se skládá z více než 2,5 milionu Wattpaderů! 🎉

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.
Soutěž Svatého Valentýna 2020Zde žijí příběhy. Začni objevovat