Bölüm - 1

6.6K 179 17

Sabahın göz kapaklarıma işleyen güneşle yorganı hemen suratıma örttüm. Ardından çalan alarımla oflayarak alarmı kapattım. Yorganı açıp yataktan kalktım ve üşüyerek bayoya girdim. Günlük işlerimi çabucak hallettikten sonra dolabımın başına geçip kiyafet aramaya başladım. Bulduğum kiyafetleri (multimedyada) üzerime geçirip aynanın karşısına geçtim. Saçlarımı kenardan ayırıp düzelttim ve üzerine gri beremi takıp düzelttim. Makyaj olarak eyeliner sürdüm ve 'Jb's Next Girlfriend' parfümümü sıkıp çantamı, telefonumu ve kulaklığımı alıp aşağıya indim. Mutfağa girip kendime kahve makinesinden kahve hazırladım. Kahve hazırlanırken buzdolabını açıp içinden bir kaç peynir ve dünden kesilmiş salatalıkları ağzıma atıp buzdolabını kapattım. Kahvem hazır olunca alıp kapalı bardağıma döktüm ve beyaz converslerimi giyip evden çıktım. Yola çıkmadan önce dışarıda duran masaya kahvemi, kulaklıklarımı ve telefonumu bırakıp çantamı giydim, ardından kulaklığımı takıp 'Justin Bieber ft. Cody S. - Home To Mama' adlı yeni çıkan şarkıyı açıp telefonumu ve kahvemi elime alıp okula doğru yürümeye başladım. Bugün dersim 9'daydı. Saate baktığımda ise 8:10 olduğunu gördüm. Bu yüzden yönümü değiştirip buralarda yeni açılan kafeye gitmeye karar verdim.
Kafeye yürürken siyah bir arabanın yavaş yavaş sürerek beni takip ettiğini fark ettim. Bir anda Burcu'nun bana seslenmesiyle rahatlayarak sevinçle ona sarıldığımda. Arabanın hızla yanımızdan geçtiğini gördüm. Burcu'dan ayrılıp kulaklıklarımı çıkarttım.

"Nasılsın? Burada olabileceğini hiç tahmin etmemiştim!"

"İyiyim Burcu sen" dedim en içtenlikle.

"Bomba gibiyim" dediğinde yerinde zıpladı. Bayılıyordum bu kıza!

"Neden? Ne dedikodu çıktı yada parti mi var?" dedim gülerek.

"Evet kızııım! Parti varmış! Hemde okulun sahibinin seksi, yakışıklı, ateşli,-" sözünü kesip devam ettim;

"Burcu yedin çocuğu söylesene"

"Tamam ya! İşte okul sahibinin oğlu vardı ya şu okula arada bir uğrayıp kaçan biri var dı ya neydi adı ya..... hah! Ateş evet evet Ateş onun partisi varmış!!"

"Eee Burcu?"

"Kızım manyak mısın? Bu partiye kesinlikle gitmeliyiz"

"Olmaz Burcu biliyorsun sınavlar başlayacak bu son sınavlarım aksatamam!"

"Hadi ama Mavi! Bir gece nolucak ki? Daha bir hafta var sınavlara! Hadi ama lütfen lütfen lütfen lütfeeee-" sözünü kesip devam ettim;

"Nerdeymiş bu parti?"

"Yerim seni beee! Ateşler'in bir mekanı varmış orda bu akşam saat 22:00 da başlayacakmış"

"Tamam gidelim ama çok fazla içmeyeceğiz tamam mı?!"

"Tamam Maviş! Yaşasın partiye gidiyoruz!!"

^^^^^^^
Desteklerinizi bekliyorum.

-skywollkerr

Bir Psikopat Beni Kaçırdı!Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!