Moja postać

163 8 20

1. William Frost.
2. Mężczyzna i homo.
3. 17.
4. Jacka Frosta i Dzwoneczka.
5.

Ubiera się zazwyczaj w granatowe bluzy z głębokim kapturem ( zdjęcie)

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Ubiera się zazwyczaj w granatowe bluzy z głębokim kapturem ( zdjęcie). Lubi też T-shirty w różnych kolorach, koszule, czarne jeansy i trampki. Nosi także kolczyk w jednym uchu, na specjalne okazje ubiera czarny garnitur. Ma też duże wróżkowe skrzydła, ma 170 cm wzrostu 

 Ma też duże wróżkowe skrzydła, ma 170 cm wzrostu 

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

6. Jest cichy i raczej spokojny chyba że ktoś zajdzie mu za skórę. Jest bardzo inteligentny i chętnie się uczy. Czasem jest zbyt impulsywny robi coś zanim pomyśli. Lubi pomagać innym , dla tych co go nie znają może wydawać się oschły i wyniosły ale tak naprawdę to ciepły chłopak który lubi się przytulać i spłatać czasem jakiegoś figla. Jedną z cech które przejął po mamie jest szybkie obrażanie się ale równie szybko mu przechodzi. Jest czasem też straszną gapą.
7. Mieszka z tatą w kwaterze strażników, co mu strasznie nie pasuje bo jest tam zawsze głośno. Z ojcem spędza mało czasu bo ciągle jest zajęty, jak miał 10 lat od mikołaja dostał białą fretkę z czarnymi łapkami i małymi czarnymi rożkami nazwał ją Rani. Z mamą widuje się bardzo rzadko przez to że daleko mieszka i też dlatego że jego rodzice niezbyt się lubią.
8. Włada lodem, ma też niezwykły talent tworzenia różnych przedmiotów.
9. Uwielbia owoce i zwierzaki, nie znosi cynamonu i oszustów.
10. Potrafi grać na skrzypcach i na pianinie, świetnie też jeździ konno.
11. Mimo że się tego wypiera świetnie gotuje.
12. Fretka Rani.
14. Trumienki .
15. -Doreen- Alianovnaa Enheta Huba-Kun Falafel_Magnusa

Następcy||RP||Where stories live. Discover now