-meeting new person

23 0 0
                         

Ve bitti.
Sabahtan beri hayranı olduğum diziyi izliyordum ve bir sezon daha bitirmiştim. Acıktığımı fark edip mutfağa doğru yol aldım.

Evde tek başıma yaşıyordum. Annem ve babam ben 15 yaşındayken geçirdikleri trafik kazasında ölmüşlerdi. Bu olaydan sonra teyzemin beni her ne kadar yanına istemesine rağmen tek başıma yaşamayı seçtim ve şu an 20 yaşındayım. Geçen 5 yılda onları çok özlemiştim ama alışmıştım da.

Bu beş yılda ailemin tek çocuğu olduğum için annemden bana kalan bir kozmetik şirketi vardı. Çok ilgilendiğim söylenemez ama teyzem benim yerime ilgileniyordu. Ona bunun için bir minnet borcum vardı.

Mutfağa girip dolaptan gevrek kutusunu çıkarıp biraz gevrek aldıktan sonra salona tekrar döndüm. Televizyondan dizimi başlatıp koltuğa oturduğumda telefonuma gelen bildirim sesiyle dikkatimi o yöne çevirdim.

Unknown Number: Hey! Çikolata mı karamel mi?

Öncelikle herkese merhaba:) bu benim ilk hikayem olduğu için biraz heyecanlıyım. İlk bölümü karakterimi biraz anlamanız için bu şekilde yazdım. Bundan sonraki çoğu bölüm texting haline gelecek. Sizi seviyorum oy vermeyi unutmayın❣️

unknown number / shawnmendes textingWhere stories live. Discover now