35.Bölüm ~SENDEN NEFRET EDİYORUM~

730 54 108

Video psikozlar kitabın tanıtımı lütfen okumadan önce ya da okunduktan sonra izleyin. 😊

İyi okumalarrr💞

Asena Eda'dan..

Gördüklerime çok şaşkındım. Cidden Berkan'lar doğru söylüyorlardı. Barlas ve çetesi kötülerdi. Kızlara baktığım da onlarda şaşkındı.

Şuan deponun içindeydik ve önümüzde 6,7 yaşlarında 2 tane çocuk vardı. Resmen çocukları kaçırmışlardı. Korkudan kalbim çok hızlı atıyordu ve titriyordum. Kumsal bize doğru eğilip "Cidden çocuk kaçırıyorlar. Bir şeyler yapmamız lazım."dedi titreyerek. Oda korkmuştu. Aslında hepimiz korkuyorduk. Bize ne yapacaklarını bilmiyorduk.

"Çocukların ailesini arayın da şu işi bitirelim."dedi Barlas. Ne yani şuan ailelerini arayıp fidye mi isteyeceklerdi. "Kızlar fidye isteyecekler. Yazık ya çocuklara."dedi Alesya üzgün bir sesle. Barlas'ın adamlarından bir tanesi çocukların ailelerini aramak için depodan çıktı.

Şuan duygularım karma karışıktı. Sevdiğim adam çocuklara zarar veriyor,onları korkutuyordu.

Dayanamayıp Barlas'ın kolundan tutup kendime doğru çektim. Böyle bir şey yaptığım için şaşırmıştı Barlas. Bana baktığında damarlarımda dolaşan kanlar buz kesildi. O kadar ciddiydi ki korkmuştum. Buz gibi bakıyordu. Tek Barlas değil hepsi öyle bakıyorlardı. Barlas'ın hiç diğer tarafını görmemiştim ama bugün ilk defa diğer tarafını görecektim ve ben onun diğer tarafını görmeye hazır değildim. Kalbimin kırılacağından korkuyordum.

"Ne yapıyorsun Asena? Görmüyor musun işim var."dedi buz gibi bir sesle. İçime bir ürperti girdi ve titredim. "O çocuklara ne yapacaksınız? Neden onları tutuyorsunuz burada? "diye sordum. Barlas kaşlarını çattı ve "Asena sakın bu konuya karışma. Sakın!"dedi. Korkudan bir adım geriledim. Ben böyle bir kız değildim. "Bakın kızlar ne gördükleriniz ne de bu depoyu kimseye söylemeyeceksiniz!"dedi Ateş. "Eğer birisine söylerseniz yemin ederim acımam öldürürüm sizi. Anladınız mı?"dedi Barlas soğuk sesiyle. Onu ilk defa böyle görüyordum. Hiç birimiz korkudan ağzımızı açamıyorduk. Barlas kolumu tutup sarsarak "Anladın mı Asena? Sen akıllı kızsın. Zaten aklın varsa kimseye söylemezsin değil mi ?"dedi Barlas. Başımı tamam anlamında sallayıp kolumu Barlas'ın ellerinden çektim ve kızların yanına gittim. "Kızlar ben cidden korkmaya başladım. Biz Berkan'lara söylersek bunlar bizi bitirir."dedi Asu. Doğru söylüyordu. Bizi bitirilerdi. "Nereden haberleri olacak ki?"dedi Kumsal. "Bilmiyorum."dedi Asu. Nereden haberleri olacak ki cidden. Biz Berkan'lara söylersek onlarda zaten hapishaneye girme şansları var. Hapishaneye girecek Barlas. Bu düşünceyle içimde bir boğulma, sıkışma oldu. Bu saatten sonra onu ne görebilecem ne yaklaşabilecem ne de o güzel gözleri görebilecem.

"Neyse biz ne yapacaz?"diye sordu Alesya. "Bilmiyorum ki ama hemen bir şey yapmamız gerekiyor. Çocuklara zarar verebilirler." dedi Asu. Kumsal tam bir şey söyleyecekken Çağan'ın sesiyle durdu. "Ne fısıldaşıyorsunuz sabahtan beri?" diye sordu tek kaşını kaldırarak. Şuan hepsi bize şüpheli bir şekilde bakıyorlardı. "Soruyu duymadınız mı? Ne konuşuyorsun lan aranızda!?"diye bağırdı Barlas. Korkuyordum. Hem de çok. "Bir şey konuşmuyorduk."dedim korkumu göstermeden. Barlas derince gözlerime içine baktı. Öyle bakması canım acıtmıştı ve ürpermiştim.

Korkumu belli etmemek için gözlerimi kaçırmadım. Ben de onun gözlerinin içine baktım. "Abi bize ne yapacaksınız. Bize zarar vermeyeceksiniz dime?" dedi çocuk. Tahminem 6 yaşlarında bir çocuktu. Diğer çocuk ise en fazla 8 yaşındaydı.

PSİKOZLARBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!