DUYURU●SORU~CEVAP

359 37 19

Duyuru!
Merhabaa! Bildiğiniz üzere #wattys2019 geldi. Sizlerden bir ricamız olacak. Lütfen önceki bölümlere atabildiğiniz kadar yorum ve vote atar mısınız? Ailemiz büyüyor 12k olmuşuz. Bu çok güzel bir haber ve sizler daha güzelsiniz.🎉🎉🎉 (Yazar yine yağ kesiyor jslckslcl)

Çok kısa keseceğim. Bir süre bölüm gelmeyecek. Bu çok uzun bir süreç değil merak etmeyin en fazla 1,5 hafta daha fazla süreceğini sanmıyorum. Sebebi ise bölümleri düzenliyoruz. Eski bölümlerede arada göz atmayı unutmayın derim. Yeni şeyler ekleyebiliriz. Bölümlere vote ve yorum atmayı lütfen unutmayın kitabımız ne kadar büyürse o kadar büyük bir aile oluruz.

♤♡♢♧

Soru~Cevap♤♡♢♧

(Soru cevaplar karakterlerin ağzından olacaktır.)

1-) Asu'ya Glserenzmen6 kullanıcısından geliyor.

Berkan'la çıkmanın sebebi Ateş'in seni kıskanması mıydı? Sen bunun farkında olmak istemiyorsun değil mi?

Cevap: Berkan'la çıkmamın sebebi Berkan'a biraz da olsa bir şeyler hissetmem. Ateş'in beni kıskanması umurumda değil. Belki birazcık olabilir ama onun öyle biri olduğunu duyduktan sonra ondan iyice soğudum. 

2-) Kumsal'a Glserenzmen6 kullanıcısından geliyor.

Barış seni daha öncede uyarmıştı. Niye aklını başına almıyorsun? Barış'a ihanet edecek misin? Hem de Berkan'ların dediğine inanarak.

Cevap: Berkan'lara inanmamın sebebi Asena'nın aile dostları olması. Yoksa onlara bu kadar çabuk güvenemezdim. İlk başlarda şüphem vardı. Barış'ın böyle bir şey yapacağını pek düşünmüyordum. Ama kanıtları görünce inandım. Tam da Bora'dan sonra kimseye güvenemezken Barış'a güvenecektim ve yine kalbim kırılacaktı. Bana yakın davranıyor ama böyle şeyler yapan birinin sevgisinin gerçek olduğunu asla düşünemem.  Kendi duygularımın kesin olmaması benim için gayet iyi böyle şeyler yapan birisini asla sevemem. Barış'a ihanet etmiyorum. Bu onun yaptıklarının karşısında olan bir sonuç.

3-) Asena'ya kullanıcısından geliyor.

Barlasa karşı güzel hisler besliyorsun. Ona ihanet edeceksin gibi görünüyor. Niye kurcalamıyorsun? Niye Barlas'larla düşman olduklarını sormuyorsun.

Cevap: Ona neden ihanet edeyim ki. Kötü birisi çocukları kaçıran, insanları dolandıran birisi. O çocuklara yardım etmemiz lazım. Hem Berkan'lara sorduk ve Ece bize yaptıkları işlerin kanıtlarını gösterdi. Yani ben Barlas'a ihanet etmiyorum. Doğru olanı yapıyorum.

4-) Alesya'ya Glserenzmen6 kullanıcısından geliyor.

Seni seviyom kız. Hâla aklını kaybetmedin. Kurcalarsın olanları değil mi?

Cevap: Teşekkürler bende seni seviyorum. Aklım da yerinde merak etme. Olanları zaten Berkanlara sorup didik didik ediyoruz. Kanıtları gösterdiler.

5-) Alesya'ya Glserenzmen6 kullanıcısından geliyor.

Çağan'a gerçekleri söylemeyi düşünüyor musun?

Cevap: Aslında Çağan'a söylemem gereken birden çok gerçek var. Hangi birisine yetişeceğim? (Ağır spoiler içerir kalbiniz dayanmayabilir hamileler ve kalp hastaları uzak dursun😸😸😸😸)

5-) Asena ve Barlas'a ikranur1710 kullanıcısından geliyor.

Birbirinize karşı ne hissediyorsunuz?

Asena: Barlas'tan hoşlanıyorum. Onun yanında heyecanlanıyorum. Bu his bazen hoşuma gidiyor bazen gitmiyor. Çünkü imkansızı seçtim ama yinede onu seviyorum.

Barlas: Asena'ya karşı bir şey hissetmiyorum. Değişik bir kız ve bu yüzden ilgimi çekiyor o kadar.

6-)Alesya'ya kafambirviski- kullanıcısından geliyor.

Krizinle ilgili bir şey yaşanacak mı? Krizin tam olarak nereye kadar sürüyor?

Cevap:Krizimle ilgili bir şey yaşanacak galiba. Bunu yazaraşkım bilir. (Yazar numero 3 Saygılar vmsclşcld) Krizim ölüme kadar gidiyor.

7-) Asena'ya kafambirviski- kullanıcısından geliyor.

Barlas'tan hoşlanıyorsun ama ona duygularını açmaktan korkuyorsun neden?

Cevap: Bana ters cevap verecek ve kalbimi kıracak diye korkuyorum. Hem o beni sevmiyor söylesem ne olacak ki? O yüzden hislerimi açıklamayı düşünmüyorum.

8-) Çağan'a kafambirviski- kullanıcısından geliyor.

Alesya'yı seviyorsun ama ona itiraf etmiyorsun neden?

Cevap: Sizin bana gareziniz var heralde. Alesya ilk hoşlandığım kız ve yanlış hareket yapmaktan ödüm kopuyor. Zaten geçen öptüm mal gibi hissediyorum. Ben bu gidişle evde kalıp Esra Erollarda sürünürüm.

9-) Barış'a kafambirviski- kullanıcısından geliyor.

Artık Kumsal'a sevdiğini söyleyecek misin? Her b*ku söyledin bari onuda söyle.

Cevap: Kumsal'ı çok seviyorum. Ama bunu sürekli olarak hareketlerimle belli ediyorum. Ama bir türlü söyleyemiyorum. Ama sevgi zaten söyleyerek olan bişey değildir. Kumsal'ın ona nasıl değer verdiği mi nasıl sevdiğimi hareketlerimde görmesi lazım. Onun duygularını da anlayamamışken ona bunu söyleyemem. Söylersem belki her şey daha kötü olur.

10-) Asu'ya ruhusensin kullanıcısından geliyor.

Asu, Berkan'ı seviyor musun? Sevmiyor musun?

Cevap: Berkan'dan hoşlanıyorum. 

Evet soru cevaplarda bittiğine göreee yeni bölümde görüşürüz hepinizi çok çok muckluyoruz^-^

♤♡♢♧

İg:psikozlar_privv

PSİKOZLARBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!