Przedstawienie postaci

84 1 0

Takk... To nowa książka, taki specjał na prawie 60 fallowersów no i na zakończenie roku szkolnego, mam nadzieję że wam się spodoba. 


Rosabell Rights, 22 lat. Jest jedynaczką. Obecnie mieszka w Korei, w stolicy.Jest dość wysoka, bo aż 168 cm wzrostu, posiada długie kręcone rude włosy, rozległe piegi na twarzy oraz szare przenikliwe oczy. Na prawym ramieniu ma tatuaże, a dokładniej to odwrócone krzyże. Jej kolory to czarny, ciemny bordowy, szary, biały, ogólnie ciemne kolory. Rosa jest bardzo pomocna i uczynna, samodzielna oraz sumienna, ale też pyskata i leniwa, niestety też arogancka. Skończyła szkołę tańca oraz ukończyła kursy nauczania, dostała pracę w wytwórni BigHit, jest główną choreografką BTS, pracuje tam już rok. Ze wszystkimi utrzymuje dobry kontakt. Lubi, wręcz kocha tańczyć, trochę śpiewa, tato nauczył ją zdrowego rozsądku, strategi gry oraz samej gry w piłkę nożną. Jej ojcem jest Trener Supa Strikas, Matka natomiast zmarła kiedy Rosa była mała, była znaną tancerką, Rina oraz Venus to jej najlepsze przyjaciółki, Elin to jej chłopak. Przyjaźni sie również z członkami zespołu BTS.

 Przyjaźni sie również z członkami zespołu BTS

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Rina Hunter 21 lat. Obecnie mieszka w Korei, w stolicy. Ma zielono-miętowe ombre, od góry głowy ciemna zieleń i stopniowo w dół sie rozjaśnia. Zielone jasne oczy. Ma kilka kolczyków na twarzy oraz dwa w uchu. Zazwyczaj ubiera się w zielone i niebieskie kolory, ponieważ pasują jej do włosów, ubiera również czarne, białe i szare rzeczy. Zawsze chodzi uśmiechnięta, ale miewa też gorsze dni, nigdy nie traci nadzieji, jest pewna siebie i odważna, bywa też pyskata i bezczelna. Skończyła szkołę śpiewu, uczy młode jak i te czołowe gwiazdy jak kontrolować swój głos i wykonuje z nimi ćwiczenia. N.p biegają i śpiewają, by podczas koncertu lub występu tanecznego  nie łapała ich zadyszka. Kocha śpiewać i gotować, ale to drugie to bardziej takie hobby. Jej tato to Policjant w Strikelandzie, James Hunter, jej mama to znana prezenterka pogody, Amanda Hunter. Ma dwóch braci Riano, jest zawodnikiem Barki oraz Rayana, jest scenarzystą filmowym w studiu Marvel. Przyjaźni się z Venus i Rosabell, również zaprzyjaźniła się z członkami zespołu BTS. 

Venus Andres

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Venus Andres. 23 lat. Obecnie mieszka w Korei, w stolicy. Ma ciemno czerwone włosy oraz szare oczy. Ma kilka kolczyków na twarzy oraz dwa w uchu. Zazwyczaj ubiera się w te ciemniejsze kolory, nigdy w żadne różowe ubrania, nie pasują do jej stylu. Zawsze nosi czokery. Jest pewna siebie i odważna, bywa też pyskata i bezczelna. Skończyła szkołę makijażu i fryzjerstwa, pracuje również w wytwórni BigHit jako makijażystka i fryzjerka. Lubi wymyślać nowe koncepcje makijaży oraz lubi jeździć na łyżwach. Jej mama Luna i ojciec Don są sławnymi tancerzami na lodzie, jej brat to Meda, grający w Orionie. Pzyjaźni się z Rosabell oraz z Riną, również zaprzyjaźniła się z członkami z BTS. 


A i jeszcze jedno, mile spędzonych wakacji!! 

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

A i jeszcze jedno, mile spędzonych wakacji!! 

Nowa trenerka - Supa StrikasWhere stories live. Discover now