Potom přišel vytlemený Kyle a začal chystat Andorru ven.   

 „Kyle?“

„Hmm?“

Řekl a pohlednul na mě přes Andorry hřbet.

„Nepůjdeme chvíli k nám na jízdárnu?“

„Neuvěříš, ale zrovna jsem ti to chtěl nabídnout.“

„Máš pravdu, neuvěřím ti to.“

Vyvedla jsem už připraveného Mefistofela ven a čekala na bratra.Matt začal pomalu vodit koně na pastvinu.Byla jsem nervózní a ani jsem si neuvědomila, že koušu náhrdelník od Matta.Matt se pousmál když to viděl a šel dál i s malým poníkem.

„Tak nasedat.“

Až teď jsem si všimla, že Andorra má na sobě jenom lano.Bratr se vyhoupl nahoru a v klidu se usadil jako do křesla.Začala jsem dýchat pravidelně a zklidňovat sama sebe.Dala jsem nohu do třmenu a vyhoupla se nahoru do sedla.Vyjela jsem na jízdárnu a k mému překvapení to bylo naprosto v poho.Klus byl krásný, nerušený.Teda, dokud jsme nevyjeli ven z jízdárny.U lesa Mefisto začal dělat voloviny, vykopával, vzpínal se, a pořád něco. Aby se uklidnil, slezla jsem dolů a brášku jsem radši poslala napřed domů.

„Mefisto, víš já s tebou chci dobře vycházet.Tak jako to má bráška a Andorrou.“

Mefisto si v klidu šel vedle mě.

„Nechci mít koně, který mě nedokáže respektovat, ale taky zároveň nechci jiného koně, než jsi ty!“

Celou cestu domů jsem si sním povídala.Přišli jsme když byla naprostá tma.Máma ani Kyle nebyli doma, jeli nakupovat.Já jsem odvedla Mefista do stáje a tam jsem ho odstrojila, dala jsem mu napít a najíst.Mezitím jsem si tam povídala s Mattem.

„Tak jo zkontroluji Mefista box a ty to pak po mě překontroluješ ano?“

Smál se Matt.

„Jasně.“

Mezitím přijela máma a Kyle. Máma už vyváděla ať jí táhnu uklidit nákup.Máma asi prodala novou knížku, bože to znamená, že u nás bude oslava i s celou rodinou.

This is my incredible storyPřečti si tento příběh ZDARMA!