20 » YOSUN

5K 321 105

Multimediada ki TAŞ Atlas ^^

--

Atlas'a sırf bana mısır almadığı için trip atmıştım ve o da dönüşte dayanamamış havluları elime tutuşturup amıcadan bir tane mısır almıştı. İki dakikada tıkınıp mideme indirmiştim. Ona da tıkınsın diye ısrar etsem de sevmediğini, istese alacağını dile getirip yüzünü buruşturmuştu.

Çöp kutusu bulana kadar anam ağlasada bulmuş ve mısırın sapını çöpe atıp geri dönmüştüm. Atlas havluları sanki gece güneşlenecekmişiz gibi yere sermişti. Bunu görünce gülmekten karnıma sancılar girdi.

Mal falan ama seviyorum sıpayı. Eşşoleşşek ya.

Tişörtünü çıkarttığında ağzımın sularını toplayarak denize yönelip onu arkamda bıraktım. Biraz daha gözlerimle çocuğa tecavüz edecekmiş gibi bakarsam kan çıkacaktı. Nabız durdu valla nabız durdu ben de.

Oh relaxım relax.

Atlas'ın şekilli vücudunu ve baklavalarını düşünmeden denize koşarak girdim. Koştum koştum ve en sonunda ayağımın altındaki kum kaydı ve cumburlop suyun içine çakıldım.

Geri çıkmak için harekete geçtiğim sırada ayağımı bir cisim tuttu. Ay kaptılar! Ayağımı kaptılaaar!

Suyun içinde debelenerek çığlık attım. Ama tabii burnuma su kaçtı ve ben dışarı çıktığımda öksürüklere boğuldum. Arkamdan çıkan Atlas'a ölümcül bakışlarımı gönderirken beklemeden üzerine atıldım. Tekme tokat Allah ne verdiyse ona girişip kafamı göğsüne geçirirken çığırdım.

"Bokum ödüme karışıp içimde ödem yaptı senin haberin var mı!"

Yüzüne yerleştirdiği sinir bozucu gülüşü ağzına yapıştırmamı sağladı ama bu son vuruşum olmuştu çünkü bileklerimden yakalayarak beni etkisiz hale getirmişti.

"Şimdi iğneyi yemiş bir kaplan gibi oldun bak." dedi imayla. "Ayağımı köpek balığı kaptı sandım! Suyun altında kalp krizi geçiriyordum az kalsın!"

Başını geriye atıp kahkaha patlattı. Kahkahası sessizlikte büyük bir yankı bırakırken,kulağıma tüm benliğiyle doldu. "Köpek balıklarının dişleri ne zamandan beri o kadar yumuşak?" Dalgacı tavrını söküp bir tarafına monte etmek istiyordum! Şapşala bak ya!

Biz gelelim gecenin bir yarısı sırf beyefendiyi kırmamak için denize girelim, bir de beyefendinin yaptığına bak! Aaa !

"Sen ne ara denize girdin ya!" Bileklerimi bırakması için çekiştirirken konuştuğumda kaşlarını alayla indirip kaldırdı. "Senden daha iyi yüzüyorum Su, sana yetişmek çokta zor değildi." Ez, hemen ez zaten. "Ne bozuyorsun ki şimdi sen?"

Hayır yani,  ben olimpiyatlara katıldığımı, hatta birinci olduğumu ya da dereceye girdiğimi iddia ettim sanki. Cık cık.

Adamın asabını bozuyor bu çocuk cidden.

Beni sinir etmesini o kadar iyi biliyor ki karşısında deliye dönebildiğim zamanlarım çoğunlukta oluyor! Aman ne güzel!

Bileğimi bırakması için diretirken bir anda beni kendine çekti ve ani şekilde göğüslerimiz çarpıştığında nefesim gırtlağıma takıldı.

Bir kez daha suratına haddinden fazla yakın olmanın aptallığı üzerime dağılırken, kaslı vücudundan yayılan sıcaklık tüm benliğiyle iliklerime işliyordu. Bu beni hem titretirken hem de alev topuna dönmemi sağlayan zıtlıkta vücut direncimi düşürmeye çalışıyordu.

Allah'ım ! Öleceğim! Üstü... çıplak üstü ve benim göğsüm! Vücuduna dayalı...

Kalp ritmini duyabiliyordum ve benim gümbürdeyen kalbimin sesini kesinlikle o da duyabiliyor, basıncını hissedebiliyordu. Bu düşüncem kalp ritmimi daha da hızlandırırken sertçe yutkundum.

Ayrılmalıydık. Ondan uzaklaşmalıydım!

Ama diğer yanım ona daha çok yaklaşmam için haykırıyor!

Ay ışığı yüz hatlarını gölgelendiriyordu. Gözleri, ay ışığı ve yıldızların da yansımasıyla gecenin karanlığının aksine  parıltısını daha çok arttırıyordu. O kadar güzel gözleri vardı ki, bazen kirpiklerini kıskanıyordum. Gözlerine bu kadar yakın oldukları için.

Tamam, ben romantik düşüncelere yol aldığıma göre harbiden öldüm, biri beni tokatlasın ya da çimdiklesin! Rüya mı bu! Valla uyandırın rüyaysa. Yazık bana be. Kendime de acıdım, heh daha ne olsun anasını satayım!

"B-bacağıma değen senin ayağın mı?" Kekeleyen sesime içimden lanetler savururken Atlas başını iki yana salladı. Kaşlarımı çattım. "O zaman sen değilsen kim?!" Suyun üzerinde oluşan köpürcüklere gözüm kaydığında çığlık atıp Atlas'ın kucağına atladım.

Atlas büyük bir cesaretle elini suya soktuğunda eline vurdum. "Yüzsene manyak! Yiyecekler bizi ağğğğ köpek balığı kesin köpek balığı!" diye ciyakladığımda Atlas rahatlıkla elini sudan çıkardı. Parmaklarının arasından sallanan yeşil yosunu görünce öğürdüm. "Sadece yosun!"

Resmen ahtopot gibi tepesine çıkmış üzerine yapışmıştım. Bacaklarım sırtına sarılıydı ve kollarım da boynuna dolanıktı ama ona tepeden bakıyordum.

"Su, inmen için tren falan mı bekliyorsun?" Atlas'ın iğneleyici sesine aldırış etmeden omzumu silktim. "Ya insene, köpek balığı olsa şuanda biz olur muyduk?!"

"Katil balina?"

"Yok Su!"

"Yunus?"

"Yok su yok!" Başımı belli belirsiz sallayıp gece yüzüne ışık tutulmuş rakun gibi ona bakmayı kesip boynuna doladığım ellerimi geniş omuzlarına koydum ve bunu yapmamla avcum terledi. Lanet olasıcanın her yeri kaslı ! Eritiyor be eritiyor.  Zalimin oqlu...

Yavaşça üzerinde aşağı kayarken nefesimi tutmuştum. Yüzüme bakıyordu ama tepkisizdi bakışları. Ellerimle vücudundan destek alarak biraz daha kaydığımda kasıklarım bir engele çarpar gibi oldu ve bu içimi titretti. Hasiktir!

Suratım kızarmadan hızla inmek için hamle yapacağım sırada Atlas ellerini belime koyarak inmemi önledi ve beni kendine bastırdı. Tüm iç organlarım ağzımdan dışarı fırlayacak gibi olurken midemin altında bulunduğundan bile habersiz olduğum kaslarım gerildi.

Parlaklığını yavaşlıkla yitiren, koyulaşmaya başlayan mavilerini benim kahverengilerime kenetledi. "A-Atlas."

"Sus." dedi gözlerini yumduğunda. "Seni şuanda, burada öpmek istemem ne kadar yanlış?" Sorduğu soru başıma çekiçle vurulmuş gibi hissettirirken gözlerini araladı ve işte o an dudağımı uçuklatacak görüntüyle karşılaştım. Gözleri.. gözleri gecenin karanlığına bürünmüştü...

-----

Selam selam selam gençler asdsadsda Bir sarsılma var mı lan oralarda? asdsadsd Şoka giren, kalp krizi geçiren falan? Aman dikkat ha :D Ayyy 20. bölüme geldik! Ne çabuk geldiiik öyle yaa :D Zaman çok çabuk geçiyor cidden! :D Düşünceleriniz neler yorum yapınnnnn yavrular :D 19. bölüme gelen oy ve yorumlarınız için teşekkür ederiim. Umarım bölümü beğenirsiniz. Bol bol oy ve yorum isteriiim. :D

AFİLLİ SAÇLARWhere stories live. Discover now