28.Bölüm ~BEKLENMİYEN~

718 57 44

Alesyadan...

İşte zamanın durması gereken o sahne hepimizin kafası karışmıştı. Berkan ve çetesi gelmişlerdi. Piçizler de buradaydı ve varlığını yeni fark ettiğim kızıl saçlı kız. Çok güzeldi ve masum bir yüzü vardı. Gözlerimi kısarak nedense Çağan'a baktım. Kıza göz ucuyla bile bakmıyordu. Barlas sinirle "Sizin burada ne işiniz var!" Dedi. O an piçizleri bu kadar sinirli ikinci kez görüyordum. Birincisi zaten bodyci çocukları dövdükleri zamandı. Barlas cidden Asena'yı bugün kıskanmıştı ve Miraç'ı öldürücek gibi bakmasını saymıyorum bile.

Miraç alayla "Kızları almaya geldik. Asıl sana ne oluyor? Bence biraz sakin ol." Dedi. Berkan Asu'yu alıp yanına çekti. Asu da dünden hazır zaten kıkırdadım. Ateş gözleriyle Berkan'ı deliyordu resmen biraz daha dayanamayıp dalacak gibiydi ama neden bir şey yapmıyorlardı? Araf da buradaydı ve göz göze gelmiştik.Sevinçle yanına gittim. "Araf nasılsın?" Dedim heyecanla.

Yine hiç sevmediğim bir şekilde karizmatik karizmatik sigarasını içiyordu. Sigara içenleri sevmiyordum ama Araf dikkatimi çekiyordu. Araf sinirli sinirli gözlerini karşıya çevirdi ve kolumdan tutup arkasına çekti. Çağan sinirle "Alesya buraya gel!" Diye bağırdı ve yanıma gelip beni almak için bir hamle yapacakken Araf onu durdurdu. Çağan sinirle " Ona dokunma!" Diye bağırdı. Açıkcası şaşkındım Çağan bunları benim için mi yapıyordu? Çağan kolumdan tutup beni yanına çekti. Araf sinirle ona ilerliyordu ki. Kerem onu tuttu ve kulağına bir şeyler fısıldadı.

Kumsal "Hadi artık gidelim. Siz de lütfen kendinize çeki düzen verin. Unutmayın biz düşmanız." Dedi. Barış sinirle "Hiç bir yere gitmiyorsunuz Kumsal Hanım." Diyerek kolundan çekti. Anıl hemen engelleyerek diğer kolundan tutup çekti. Barış Anıl'a dalmak için bir adım öne atıldı ama sonra kendini durdurdu. Hayda! Amaçları ne bende anlamamıştım. Çağan'ın arkasında duruyordum. Asena "Barlas yeter artık amacın ne senin bizi rahat BI-RA-KIN. Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. Biz düşman olarak başladık ve devam ediyoruz. Bunu artık aklına soksan iyi edersin." Dedi.

Piçizler bir adım gerilediler. Barlas son kez "Asena o çocuk piçin önde gideni senin onun yanında olmaman gerek."dedi. Asena gözlerini devirip. "Sen çok farklısın sanki." Diyerek ağır darbeyi vurdu. O fırsattan istifâyen Çağan'ın kolunu bırakıp Kızların yanına geçtim. Böylece Berkan'larla beraber okuldan çıkıyorduk.

Arkamı dönüp Çağan'a baktım. Barlası tutmaya çalışıyorlardı. O an nedense içimde kötü bir his oluştu. Onun yanından ayrılmak istemiyordum. Ağlayacak gibiydim bu nasıl bir his böyle ya! Araf "İyi misin? O piç sana bir şey yaptı mı?" Dedi. Koluma dokunarak. O an aklıma Çağan'ın söyledikleri geldi Ona dokunma! Beni derinden etkileyen o sözlerdi.

Kolumu yavaşça çektim. Ona başka birisi 'piç' dediğinde kendimi kötü hissediyordum. Ben dediğimde kötü gelmiyordu. Araf çok yakışıklı biriydi ama beni ondan uzak tutan şeyler de vardı. Onu arkadaştan daha öte göremiyordum. Berkan "Evet kızlar olanları şimdilik aklımızdan atıyoruz. Sizi süpriz bir yere götürüceğiz ama önce eve gidelim siz giyinin." Hepimiz onaylar bir şekilde mırıltılar çıkardık. Asu "Ne süprizi ben meraktan çatlarım."

Zaten şuan aramızda ki en mutlu o idi. Berkan'a karşı bir şeyler hissetiği bariz belliydi. Kendim için aynı şeyi söyleyemiyordum. Arabaya bindik. Kızıl saçlı kız da yanımıza oturdu. "Merhaba kızlar. Ben Ece tanıştığıma memnun oldum." Dedi gülümsiyerek. Aslında iyi bir kıza benziyordu. "Ben Alesya. Bu Kumsal, Bu Asu Lina ve Bu da Asena Eda biz de memnun olduk." Dedim. Asena zaten ilk tanıştığı kişilere çok sıcak davranmazdı ama bu kıza o bile ısınmış gibiydi. Eve gidene kadar kıza kendimizden az çok bahsettik. O da bize kendinden bahsetti. Berkan'ların uzun zamandır arkadaşıymış.

PSİKOZLARBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!