#2

27.1K 1.7K 1.1K

1. Mesajı okuduğu halde cevap verme zahmetine girmeyen insanlar.

Bu işi sırf ego tazelemek için yapan var. Ağzını burnunu yamultasım geliyor da tutuyorum kendimi. Ben oturmuş uslu uslu mesaj bekliyorum sen görüldü yapıp gidiyorsun. Bu mu yani? O görüldü kelimesi de öyle bildiğiniz gibi basit bir kelime de değil, içine oturuyor insanın. Bildiğiniz küfür gibi bir şey. Sensin o görüldü. Görüldü çocuğu.

2. "Hikayem mizah kategorisinde birinci oldu. Hemen hikayenin başına yazayım da hava olsun, insanlar benim kıytırık ödülümü okumaya çalışırken hikayenin adını ayıramıyorlar ama ziyanı yok."

Yazar bir hikaye yazmış, daha sonra hikayesi beğenilmiş ve ödül almış. Buraya kadar çok güzel. Hiç işin yok mu da hikayenin başına ödülün adını yazıyorsun? Ben başlığı okuyup hikayenin adını ayırt edene kadar okuma isteğim kaçıyor. Açıklama kısmına yazsanız olmaz mı? Çok itici ve yapmacık duruyor. Görmemişin çocuğu olmuş tutmuş şeyini koparmış misali yapmayın.

3. "Araba yolculuğuna çıktım. Hemen kulaklıklarımı takıp kafamı cama dayamalı ve hayal kurmalıyım."

Ya bu milletin 'Tumblr insanı olma' düşüncesine hayranım. Her şeyi geçiyorum kulaklık müzik araba yolculuğu falan ortam yapmaya çalışıyorsun ama Türkiye'nin güzel (!) yollarında senin o cama yasladığın kafan cama tak tak tak vura vura kırılır. Neyin ortamını yapmaya çalışıyorsunuz?

4. "Sen tanımazsın ya." kabilesi.

Bir muhabbet sırasında birisinin ismi geçer, o kim diye sorarsınız ve sen tanımazsın diye cevap alırsınız ya... Sen nüfus müdürü müsün? Ben mağaradan beş dakika önce mi çıktım? Beni buzdan yeni mi çözdüler? Belki tanıyorum ne biliyorsun? Ne bu havalar? Atara geldim bak yine.

5. "Aman Tanrım işte en sevdiğim şarkı, iğrenç sesimle bağırarak söylemeli ve diğer dinleyenleride şarkıdan iğrendirmeliyim."

Hani okul servisinde sessizce otururken radyoda en sevdiğiniz şarkı çalmaya başlar, mutlu olursunuz ve tam o sırada arka sıralardan eşek seslinin birisi şarkıyı bastıran iğrenç sesiyle anırmaya başlar ya... daha fazla devam etmek istemiyorum.

6. "Aklıma çok güzel bir söz geldi, hemen Wattpad'e yazmalıyım. :3" *Wattpad'e girer, oluştur bölümüne tıkladığı zaman ekranla bakışır çünkü YAZMAK İSTEDİĞİ ŞEYİ UNUTMUŞTUR!*

Wattpad'de çok güzel bir şey yazmaya karar verirsiniz, ya da Facebook'a, WhatsApp durumunuza her neyse. Tam yazacağınız zaman onu unutursunuz ve beyninize etmediğiniz küfür kalmaz.

Az önce bu bölüme ekleyeceğim bir şey aklıma geldi ve unuttum, onun siniriyle bu maddeyi yazdım. Hepinize iyi günler.

7. Gereksiz ayrıntılara takılan arkadaşlar.

Bir şey anlatıyorsunuzdur, söylediğiniz en alakasız ayrıntıyı kafasına takıp ona göre soru sorar, çıldırırsınız.

+Kanka gece yarısı tuvalete giderken önce duvarla sevişerek lambayı bulmaya çalışıyorum, sonra tuvalete kadar bütün lambaları açık bırakıyorum. Sonra çişimi yaparken aklıma milyon tane canavar şeysi geliyor. Daha sonra canavarların beni yememesi için arkama bakmadan koşarak yatağıma giriyorum, sonra lambaların açık kaldığını fark ediyorum. Lambaları kapatıyorum, yine duvarla sevişerek odamın yolunu buluyorum. Yatağıma girip üstümü örtüyorum, çok sıcak oluyor. Sonra yorganı atıyorum bu sefer de çok soğuk oluyor. En son yorganı üstüme örtüp bir bacağımı dışarı çıkartıyorum sonra aklıma paranormal yaratıkların bacağımı yiyebileceği geliyor.

-Odana dönmeden önce elini yıkamadın.

Really?

9. "Merhaba, ben o çok beğendiğiniz, yeni bölümü için gün saydığınız muhteşem hikayenin yazarı. En heyecanlı bölümde birden psikolojik sorunlarım ortaya çıktı ve bütün okurlara hakaret edip hikayeyi askıya aldığımı duyurdum. Şimdi de artık hikayeyi yazmak istemediğime karar verdim. :) "

:)

Bir ara benim kitabını merakla beklediğim bir yazar vardı, ayda bir gün belirlemiş her ay o günde yeni bölüm yayınlıyordu. Kitap en heyecanlı yerine geldi, yeni bölüm için bir ay bekledim ve bir ay sonra psikolojik sorunları olduğunu bu yüzden hikayeye devam edemeyeceğini söyleyerek gitti. Üstelik bize kitabın sonunu bile söylemedi. Görende hayatının sonuna kadar depresyona girdi sanacak.

10. Sevgilisinden ayrılınca acıların çocuğu, dertlerin kadını, olayların ve acıların kraliçesi moduna girip öç almaya çalışan kızlar.

Canı yanınca can yakan erkekleri anlarım da, kızların intikam alma olayı çok saçma oluyor. Kız gelmiş diyor "Bu iş daha burada bitmedi, asıl şimdi başlıyor. Onun benim elimden çekeceği var." tarzı yorumlar bayatlamadı mı artık ya? Modası geçmedi mi? İlişkiden soğuttunuz insanı ya...

Aynen kezo aynen sen değil o kaybetti çünkü senin için oyun yeni başladı... Ah ulan kezotelli.

Çok Güzel Hakaretler BunlarBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!