25.Bölüm*ÖLÜM GİBİ HAFTA SONU*

320 21 19

Kumsal 'dan

Uykumun en güzel yerindeydim. Kimse bu anı bozamazdı derken telefonuma bildirim geldi. Önceliğim saatti. Saat daha 7.30 bu saatte kim mesaj atar yaa. Hangi hatsiz beni güzellik uykumu bölmeye zorlar diye saydırırken. Yeniden uykuya dalmıştım. Aradan 10 dk geçti. Telefonum çalmaya başladı.'yaaaaaaa' diye mızmızlanırken telefonu açtım.
Barış
"Günaydın. "

Birisi günaydın demişti. Telefona baktığımda Barışdı hangi gerizekalı uyandığı zaman neden beni arasın? Diye sorarken. Kendikendime cevapladım Barış Öküzü düşüncesiz salak.

"Ne var? ne istiyosun? Çabuk söyle? işim var."

Barış
"Yavaş gel kızım Günaydın diyorum dediğin şeye bak. "

"Günaydın kelimesini kimin söylediğine bağlı Barış bey. "

Barış
"Beni beğenemediniz mi? Hanımefendi."

"hehehe Sade de gel sade de işim var?"

Barış
"Ne işin var bu kadar önemli acaba"

"Uyuyacağım Barış hadi ne istiyorsun uzatma."

Barış
"Malum hafta sonunu bizimle geçireceksiniz. O yüzden bu günden başlayalım dedik bizimkilerle. Biz bu gün okula gelmicez sizi de Doğukan getiricek bizim yanımıza."

"İyi tamam konuşman bittiyse uykuma devam edicem."

Barış
"Ne kadar önemli uykun varmış. Hem saat geliyo okula gidiceksin uyuma. Hazırlanmaya başla."

"He Barış He Barış Öküz Barış
KAPAT LAN TELEFONU UYUYACAĞIM BEN DELİ ETME ADAMI!!"

Deyip telefonu suratına kapadım. Offfff yaaa deli ederler insanı. Geri uyku moduna geçtim. Aradan yine 10 dk geçti. Telefonum yine çalmaya başladı. Barışın aradığını düşünerek sinirli bir şekilde açtım.

LAN OR*SPUÇ. O TELEFONUNU SİKERİM SENİN DELİ ETME BENİ BARIŞ KAFANDA KIRARIM O TELEFONU ONUN BUNUN ÇOCUĞU BIRAK DA YATIYIM!!!

Dememle bir ses duydum. Annemin seni gibiydi 'eheh' 'eheh' sesim kısıldı.

Annem
Sen kimi s*kiyosun?
Barış kim?
O dediğin küfürleri senin bir tarafına s*karım kızım ağzımı bozma benim bir daha duyarsam senin o çırpı bacaklarını kırarım.

Sesim kısıldı resmen.

Tamam annecim bir anda şey yaptım yaa ağzımdan kaçtı. Sen niye aramıştın annem.

Annem
Ben dışarı çıktım demek için aradım. Kahvaltı hazır kalk hazırlan okula. O lafların hesabını da eve gelince sorarım ben sana.

Dedi ve kapadı. Ulan Barış ben bunu sana ödetirim. Elimde kalacak bu şerefsiz. Uykumu kaçırdılar uyuyamam artık daha kalktım ve üstümü giyindim. Elimi yüzümü yıkadım. Kahvaltımı yaptım. Telefonumu aldığımda Barışın aramadan önceki mesajını gördüm.
"Günaydın" yazıyodu. Görüldü atıp bıraktım. Saçlarımla uğraşırken zaman geçmişti. Çantamı alıp hemen çıktım. Koşar adımlarla kızların yanına gittim. Günaydın dedikten sonra okula doğru yol aldık. Kızlara Barışın beni sabah aradığını ve hafta sonu için bu günden başlıyacağımızı söyledim. Aynı anda Alesya'ya baktılar. Alesya "Ne var? Çekemediysem benim suçum değil. Narin kollarımın suçu" dedi. Asena "Neyse ne iş işten geçti. Bari Berkanlara haber veriyim. Buluşamayız diye." dedi. Asenayı onayladıktan sonra yürümeye devam ettik. Sınıfa girip sıralarımıza oturduk. Bu gün ful boş dersler vardı. İlk ders Biyoloji hoca ders işliyo 20 dk kala bırakıyo. Son derste Fizikti.

PSİKOZLARBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!