24.Bölüm ~KIZ İSTEME~

658 66 20


Alesya'dan...

Piçizler kavga ediyorlardı. Hemde şaşırtıcı derecede kavga ediyorlardı. Barlas "Ulan pezevenk senin ben ebeni bellemez miyim şimdi! Ne demek biz öğretiriz." Diye bağırarak body'ci çocuğun çenesine sert bir yumruk çaktı. Çıtırtı sesi gelince kızlarla şaşkınca geri geri geldik. Barış önünde ki çocuğun yakalarından tutup duvara vurdu. Ulan sen o body'ci çocuğu nasıl kaldırdın. Yumrukları ardı ardını kesmiyordu. "Hadi versene ders hadi ver!" Diye bağırdı. Ateş'e baktığımda o da sinirle çocuğun karnına bir tekme geçirdi ve "Ders verecekmiş b*k verirsin anca sen a*ına koyduğum." Çağan ise beni en çok şaşırtan olmuştu. O kadar sinirliydi ki bir an ben bile tereddüt etmiştim. "Ulan senin var ya-" Çağan lafını tamamlayamadan çocuğun üzerine atlıyıp yumruk vurmaya devam etti. Doğukan ise body'cilerden birine girişmiş tekme yumruk küfürler havada savruluyordu.

Oha o nasıl yumruk ya! Çocuğun dişi fırlayıp ayağımın dibine gelince sinsi sinsi sırıttım. Kumsal "Barış'a bak vay anasını arkadaş az yavaş vur Ayyy!" Bir çatırtı sesi daha gelince Barış'ın çocuğun çenesini kırdığını anlamıştık. Niye bunu yapıyorlardı ki? Özellikle Barlas tişörtünü çıkarmıştı ve Asena'ya giydirmişti.

Bu işte bir iş vardı ama hadi hayırlısı bakalım. Kavga bitince Body'ci çocuklar "Yine görüşeceğiz." Diyerek uzaklaştılar. Çağan "Görüşelim bakalım yürüyen protein tozu." Piçizler bize döndüklerinde Barış "Sizin burada ne işiniz var ve bu kıyafette nedir?"diye bir ağızdan soru yağmuruna tuttu. Aynı Kumsal gibiydi işte. Kumsal "Sana ne be Sana ne?" Barış "Adamın asabını bozma kızım söyle işte ne işiniz var?" Asena gözlerini devirip derin bir nefes verdi ve "Çalışmaya geldik oldu mu?"

Barış bir kaşını kaldırıp "Asena'nın boks yaptığını biliyordum ama sizi bilmiyordum." Diyerek bize baktı. "Asena bizi çalıştırıyor." Dedim. Barış Kumsal'a bakıp "Ulan niye çıkarttın. Elin herifleri bakacak." Diyerek ceketi Kumsal'a zorla da olsa giydirdi. Kumsal ceketi giyince tabii büyük oldu. O an aklıma patron bebek geldi. Ve gülmeye başladım. Çağan gelip havluyu üzerime paket gibi sarana kadar tabii...

"Çağan Bu nedir acaba?" Diyerek gözlerimle havluyu gösterdim. "Havlu." Dedi. "Ciddi misin? Havlu olduğunu bilmiyordum ben de zaten neden böyle sarmalıyorsun." Çağan gözlerini kısıp "Hayır efendim bu havlu çıkmayacak. Birde gülüyorsun etraftakiler daha çok bakıyor. Ondan sonra Çağan niye havlu sardı oluyor." Diyerek ensesini kaşıdı. Bu hareketi bir tek bana mı karizmatik geliyordu. Söylediği şeyin etkisindeydim hâla. Beni kıskanmış mıydı? O an yüzümde sıcacık bir gülümseme belirdi. "Bak hâla gülüyorsun."dedi Çağan. Bu sefer kıkırdadım. Aslında hoşuma gitmişti böyle yapması.

Oha! Ben neler diyordum öyle. Hemen kafamı iki yana sallıyıp etrafa baktım. Ateş"Asu sinir etme beni çıkarma şu havluyu kızım." Asu sinirle "Ya Ateş mal mısın? Spor yapacağım diyorum. Sen bana havluyu çıkarma diyorsun. Hadi Asena bizi çalıştırsana(!)" Asena Asu'nun yapmış olduğu imayı anlayarak "Hadi kızlar biz çalışalım." Barlas" Biz çalıştıralım zaten yapacak bir şey arıyorduk."

Asena bilememiş gibi duruyordu. Ben de lafa atlayıp "Of! Tamam siz çalıştırın. Zaten Asena hepimize yetişemiyordu."dedim. Kızlar el mahkum kabul ettiler. Şimdi bu hanzolar biz kabul etmeyince bize de saldırırlar. Kumsal,Barış,Asena ve Barlas boks ringinde çalışıyorlardı. Asu ve Ateş karşılıklı boks eldivenleriyle dövüşüyorlardı. Doğukan da ileride ki aletlerde spor yapıyordu. Ben ve Çağan ise boks torbasında çalışıyorduk. Asena'yla Barlasa göz attığımda Asena tişörtünü çıkarıp Barlasa geri vermişti.

Çağan bana doğru gelip "Bak dişi goril torbaya böyle vuracaksın." Çağan beni yan çevirdi ve "Bir bacağını öne bir bacağını arkaya bir elin arkada bir elinde önde olacak." elini koluma götürüp öne doğru attı. Şuan inanılmaz derecede yakındık. Kafamı ona doğru çevirdiğimde aramızda 1 ve ya 2 cm falan vardı. Ben niye bu kadar heyecanlanmıştım ki? Kafamı hemen önüme çevirip öksürdüm. Çok yakındık az önce ve midemde uçuşan kelebeklerede herhangi bir anlam yükeleyemiyordum.

PSİKOZLARBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!