23.Bölüm ~SAKIN UNUTMA BANA ACI ÇEKTİRMEYİ~

672 54 15

Asena Eda'dan..

Boks torbasına vurmaktan yorulmuştum ama ben vurmaya devam ediyordum. Bugün erken uyandığım için boks torbasında çalışmak istedim . Boks torbasına bütün gücümle vuruyordum. Sinirlenmiştim. Torba bir ordan bir oraya sallanıyor. Yerinde durmuyordu bi. Kimi kandırıyorum ki. Sinirlenmemin sebebi oydu. Öpüyor , sarılıyor sonra oyun diyor. Bunu düşündükçe daha sert vurmaya devam ettim. Tek sana yapmıyorum demişti. Başka kızları da öpüyor muydu yani? Boks torbasına vurmaktan elim ağrımıştı. Yanımdaki sandalyeden havlumu aldım ve terimi sildim. Terimi sildikten sonra havluyu yere attım ve yıkanmak için banyoya gittim.

20 dakika boyunca yıkandıktan sonra banyodan çıktım. Dolabımın önüne gelip kapağı açtım. Dolabımın içinden formamı aldım ve giyindim. Yatağımın üzerindeki telefonumu alıp saate baktım. Daha vardı okula. Telefonumu cebime koydum ve aşağıya indim. Merdivenlerden inerken karnımdan acayip sesler geldi. Açtım belli. Mutfağa geçip ekmek arası çokokrem yaptım ve yedim.

Ekmeğim bitince yukarı çıkıp odama girdim. Odamdan şapkamı ve çantamı alıp aşağıya indim. Askılıktan ceketimi aldıktan sonra evden çıktım. Kızlarla buluşma yerimize doğru yürüyordum. Yürürken bir yandan da düşünüyordum. Berkan'larla baya yakındık. Kızlardan sonra yakın bir arkadaşlarım daha olmuştu. Miraç bana hepsinden daha yakın davranıyordu ama nedense hiç birşey demiyorum. Ben onu nasıl arkadaş görüyorsam o da beni öyle görüyor düşüncesiyle galiba birşey demiyordum.

Buluşma yerine geldiğim zaman Asu ve Alesya da oradaydı. "Günaydın kanka."dedi Asu. "Günaydın. "dedim. Birkaç dakika sonra Kumsal da gelince okula doğru yol aldık. Yürürken "Kızlar sınava çalıştınız mı?"diye sordu Kumsal. Asu ve Alesya aynı anda "Evet ."dedi . Ben de çalışmıştım ama cevap vermedim. Onu düşünürken nasıl çalışabilirdim ki?

Okula geldiğimiz zaman sınıflara geçip yerlerimize oturduk. "Bugün hangi dersler var kızlar?"diye sordu Alesya. "İlk iki ders edebiyat var ama 2. ders sınav var. 3.ve 4. ders ingilice var. 4.derste sınav var. 5,6,7,8.ders mutfak dersi var."dedim. "Oleyy bugün mutfak dersi var ."diye bağırdı Alesya. Kızlar arasında konuşurken Asu bana döndü ."Lan kanka elin neden kızarık."dedi. "Birşey yok. Boks torbasında çalıştım. Biraz sonra geçer. "dedim. "Ne oldu da bu kadar hızlı vurdun."dedi Kumsal. "Off birşey olduğu yok kızlar. Normal çalıştım. "dedim. "Tamam kanka."dedi Kumsal ve önüne döndü. Zaten hoca içeriye girmişti. Hoca oturun diyince yerlerimize oturduk. "Çocuklar sınavınız var diğer ders. Çalışın. "dedi Bekir hoca. "Tamam hocam merak etmeyin sessiz oluruz. "dedi Ateş. Bunlar hangi ara gelmişti be. Dalgınlıktan farkına varmamışım. Kafamı o tarafa çevirince Barlas'ın yanında bizim sınıftan bir kız oturuyordu. Ateş nerde be!? Ateş Doğukan'ın yanında oturuyordu. O neden oturmuyor Barlas'ın yanında? Kız gitsin Doğukan'ın yanına be. Kaşlarımı çatıp onları izlmeye devam ettim. Gülerek konuşuyorlardı. Galiba sıra o kızda. Onu öpecek ve ona sarılacaktı. Benimle işi bitmişti belli. Küçük çocuklar yeni oyuncağı gördüklerinde eski oyuncağını bir kenara fırlatır ve yeni oyuncağıyla ilgilenir. Barlas da aynı şekildi yeni oyuncağı geldiğinde eski oyuncağını bir kenara fırlattı. Bu düşünceyle sıraya sert bir şekilde vurdum. Sert vurduğum için sıradan gür bir ses çıktı. Bütün sınıf bana baktı. "Dönün önünüze ."dedim ve arkama rastlandım. " Ne oldu kanka bir anda?" diye sordu Asu. "Birşey yok ders çalışmaya devam edin." dedim. Asu ve Kumsal önüne dönüp dersi çalışmaya devam ettiler. "Kanka cidden ne oldu?"diye sordu Alesya. Başımla Barlas'ları gösterip "Baksana şunlara ."dedim dişlerimi sıkarak. Alesya kafasını döndürüp Barlas ve yanında ki kıza baktı. "Vay şerefsiz seni öpüyor sonra başka kızlarla konuşup eğleniyor. "dedi kaşlarını çatarak. "Neyse kanka sen takma o pisliği. "dedi. Kafamı tamam anlamında sallayıp pencereden dışarı izlemeye başladım.

PSİKOZLARBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!