SIL BAŞTAN

3 0 0

"Artık herkez hersey değişmişti. Hiç bir şey bıraktıkları gibi değildi. Herkez başka bir yana savrulmustu. Benim ölümümle hersey tepetaklak olmuştu. Mutlu ilişkiler hep bitmek zorunda mı? Tam 3 ay olmuştu ben gideli. Onları o kadar çok özledim ki. Yanlarina gitmekten korkuyorum. Bana kırgınlar biliyorum. Ama zaten böyle birseyde mümkün olmazdı. Artık hersey aynı değildi. "

Mert:Yamağn tut şunları kollarim koptu.

Yaman:Oğlum napicaksin bu kadar şeyi içerde bi yığın varya.

Mert:Olsun Yamanım  biz işimizi sağlama alalım. Akşam olur her yer kararir. Selim mert ve Yaman denizlerde tatil yapıp acilarini dindirirken istanbulda ters giden bişeyler vardı. Sedef bunu farketti. Gece sedefin bizim evde ters giden bireylerin olduğunu anladı. Evet galiba o hirsizdi. Hemen faruk a haber verdi polisi aradılar. Ama çok geçti hırsızlar kaciyordu bile. Faruk peşlerinden koştu fakat bi darbe de o yedi. Sedef bir yandan selim e ulaşmaya çalışırken bir yandan da onlara kizgindi.

Faruk:Acmiyolar mi?

Sedef:Hayır.

Faruk:Tamam canım gel buraya.

Sedef:Ya onlara kizginim neden beni bu acıyla başbaşa bıraktılar sonuçta bende bu acıyı yaşadim ve yaşıyorum. Ama onlar sadece kendi dertlerine düştüler.

Ve Mira ve Orkun amerikadan döner. Eylül kimseye soylemeyecekti ama tüm arkadaşları toplanmıştı. Mira eve geçer ve ordan arkadaşlarının onun için organize ettiği partiye gider. Tabi bu süreçte Orkun ve Mira çok iyi arkadaş olmuşlardır. Bunun dışında Eylül ve Mert cephesinde de  iyi şeyler olmamıştır. Mert tüm yazı kızlardan kaçarak geçirip, Eylül'ün hayatına Asım Şekip KAYA ve Sudenin dügününde tanıştıklari Uzay adında bir genç le tanınmıştır. Uzay ondan hoşlanıyordu belli ama eylül pekte yakın yaklaşmıyordu.

Derken Sedef selime ulaşmıştır ve eve hırsız girdiğini anlatmıştır. Ve bunun üzerine ani bir istanbul dönüşü gerçekleşir. Artık hersey çok değişti. Tüm yazı onlardan kaçarak gecirmislerdi nasıl tekrar baslayabilirlerdi ki. Ama biliyorlardiki artık herseye SIL BAŞTAN başlamaları gerekiyordu.

sil baştanBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!