16 » HEYMEN

6.1K 342 56

Koltuğa yapışmış bir şekilde hatim indiriyordum. Allah kahretmesin seni Atlas emi! Lanet herif beni uçağa bindirmişti! Ay allam havalanıyoruz. Valla havalanıyoz.

Atlas'ın kolunu tutup tırnaklarımı acımadan geçirdim. Oh olsun ona. Düşüncesiz pislak! Hepsi onun yüzünden. Çeşmelere gidiyok diye seviniyok işe bak. Otobüs minübüs kamyon ay aman onlar dururken biz gidiyoruz uçakla. Ay tamam fazla lüks biliyorum ama vücudumda bu denli adrenalin bulunması nedeniyle uçakla gidiyor olmamız lüks gelmiyor bana şuanda.

Ay öleceğğğğğz  öleceeğğzzz.. Mezarıma 'Uçahta Çeşmelere qiderqen qebherdi.' yazarsınız. Ayrıca mezarıma gül atmayana uykusunda pandik atarım. Hiç acımam pandik üstüne pandik atıp yatağınızdan sıçratır zeminle öpüşmenizi sağlar, kıçınızı kırarım. Yaparım valla yaparım!

"Nikahına beni çağır sevgiliiim." diye başlamıştım ki Atlas elini ağzıma kapattı. Tırmıkladığım kolunu kurtarmıştı pezo. Koluna bir baktım ki bir kızarmış, bir kabarmış, bir tırnak izi olmuş. Resmen Picassoyu geçmişem, solda sıfır bırakmışam.

"Yav bir çek elini be!" Ay şimdi 'taciz eden var kurterin enem' diye cırlayacağım valla. Elini ağzımdan çektiğinde ohladım. Hele şükür.

O elini çekeceksin! Atar yaptırtıyorsun bana burda ya. WTF.

Karnım ağrıyor! Sikeyim uçağını da gelmişini de geçmişini de Atlas'ı da Çeşme'yi de, hayatında - Tamam bu kadar yeter.

Ay pırt yapacağım! Iıığ ucunda! Böyle ortamda da osurulmaz ki canım. Tutsam içimde fıslayacak sonra karın ağrısını çoğaltacak, salsam bu sefer bunun devamı gelecek sonra ekstra olarak bir de kakamı tutma çabalarına girişeceğim falan filan. Ay tamam sustum vurmayın.

Karnımı ovalayınca ilk seçenekteki gibi osuruğum fıslayarak içime hapsoldu. Hıh çıkamadı götelek!

Laylililoyloylom. Benim kafamı dağıtmam lazım. Bu uçak havada deli dana gibi hareket halindeyken imkanı yok benim burada çivi dikmiş gibi oturmamın. Kattiyen olmaz!

"Atlaaağs!" Sesim çok yüksek çıkmış olmalı ki,moron sürüleri başını çevirip bana baktı. Histerikçe gülüp başımı koltuğa yasladım. Başımı oynatmadan gözlerimi yuvalarında döndürerek Atlas'a bakıp, 'Hala öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar mı kodumun yavşakları? ' bakışımı attım.

O da, 'Senin ben amk Su, mındar ettin be. Yet-her. Rezil ettin amk kızı.' bakışlarını gönderdi bana. Zalimin oqlu... Yes. Biliyorum çok güzel anlaşıyoruz.

"Atlas şu kulaklığı çıkar allasen ya." Benimle ilgilinmiyi yaf. Sıçmık kafalı ne olacak.

Kulaklığın tekini çıkartıp benim kulağıma taktığında eline pamuk şeker verilmiş çocuk gibi sevindirik oldum. Ay allam yerim lan seni. Sıfatını ısırdığımın piç kurusu ya. Kurban olaram sana ben. Boyuna posuna kalıbına tütütütü maşallah! Anneanne mod on.

"Su, gözlerini kapayıp uyu." Emredersin komutanım! Bu şuanlık kulağıma cazip geliyordu. Çünkü boş boş oturdu mu zaman geçmeyecekti. O yüzden uyumak güzel fikirdi. En azından deneyecektim. Zaten heyecandan gecede doğru dürüst uyuyamamıştım.

Onu onaylayıp başımı yavaşça omzuna yasladım. Kulağıma dolan Eminem şarkısı uykumu getirmek yerine kaçırıyordu. Eşlik etmekten dudaklarım kurumuştu amk.

"Lana Del Rey var mı?" diye sordum omzundaki başımı geriye yatırıp alttan gözlerine bakarken. "Beautiful and young olacaktı, bakayım." Gülümseyip başımı geri indirdim.

Çenem kaşındığında saçımı düzeltip çenemi kaşıdım. Parmak ucuma değen küçük arkadaşa (!) merhaba deyin. Tatil gününde çıktı kaşar! Şu sevimli (!) arkadaşa bir isim düşünüyoruz da cinsiyeti belli değil. Orada krallık kurabileceğini zannediyor , kendileri kova burcu. Taliplerini arıyor. Tez patla inş kancık sivilce!

AFİLLİ SAÇLARWhere stories live. Discover now