{PDF Epub} Download AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda

6 0 0

Simple Way to Read / Download AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda in PDF, EPub, Mobi, Kindle eBook and other supported formats.

How to Read / Download AFTER. Pēc mūsu tikšanās:
- Scroll down to comments
- Click the link.
- Get your file
- Wish you have good luck and enjoy reading your book.Read AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda PDF
Read AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Kindle
Read AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda ePub
Read AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Mobi
Read AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda DaisyDownload AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda PDF
Download AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Kindle
Download AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda ePub
Download AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Mobi
Download AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Daisy

READ COMMENTS FOR THE LINKREAD COMMENTS FOR THE LINKREAD COMMENTS FOR THE LINKREAD COMMENTS FOR THE LINKBook Overviews:
Top Book, Top Author, Top Genre.

Anna Toda ir jauna amerikāņu autore, kuras grāmatu sērija "AFTER" visā pasaulē izraisījusi īstu sajūsmas vētru. Visa sākums bija literārā platforma wattpad, kurā Anna Toda ar pseidonīmu IMAGINATOR1D sāka rakstīt episko, erotisko jaunas meitenes un mežonīga, neizprotama puiša mīlas stāstu. Pirmajās divās dienās to bija izlasījuši vairāk nekā miljons lasītāju. Ešlija Gārdnere, viena no wattpad komandas līderēm, atzīstas: "Neko tamlīdzīgu wattpad vēl nebijām pieredzējuši. Fanu miljoni jau pirmajās publicēšanas dienās!" Viens no "AFTER" sērijas centrālajiem tēliem ir Tesa. Laba meitene, kuru mājās gaida jauks, uzticams puisis. Viņai ir mērķis, stingrs raksturs un māte, kura meitu notur uz pareizā ceļa. Nupat iekārtojusies universitātes kopmītnēs, Tesa iepazīstas ar Hārdinu. Puiša brūnie, nekārtīgie mati, britu akcents, tetovējumi un gredzens lūpā viņu ļoti atšķir no visiem cilvēkiem, kurus Tesa jebkad ir pazinusi. Taču Hārdins ir arī nežēlīgs. Tesai vajadzētu viņu ienīst, un meitene arī neieredz Hārdinu - līdz brīdim, kad attopas ar viņu divatā savā kopmītņu istabā. Tesu ir apbūrusi puiša dabas tumšā puse, un pirmais skūpsts viņā iededz vēl nepazītas kaislības liesmu. Hārdinam Tesa ir kā narkotika. Viņš iekāro viņu, bet arī atstumj, pazemo un bēg. Sava sabradātā lepnuma drupās meitene meklē īsto Hārdinu - to, kurš tik prasmīgi slēpjas aiz meliem. Jo tā taču var būt mīlestība... "Annas Todas After ir grāmata, kurā es sapinos kā neuzmanīga muša zirnekļa tīklā. Nudien - kā tāda diezgan snobiska intelektuāle, kura it kā ir pārāk pieaugusi un pārāk dzīvesgudra šādai literatūrai. Pašlaik strādāju ar sērijas After turpinājumu, un rūgti saldā inde turpina plūst manās dzīslās. Kas ir tā neizskaidrojamā suģestija, nedefinējamais kods, ko zinājuši Stefanija Meiere, Stīgs Lārsons, E. L. Džeimsa, Dž. K. Roulinga un citi izredzētie superbestselleru autori? Jā - un nu arī Anna Toda." Grāmatas redaktore Anda Brazauska "Kad Annas Todas After grāmatas bija publicētas tiešsaistē, tās izlasīja vairāk nekā miljards lasītāju visā pasaulē. Nu jums ir iespēja izbaudīt grāmatu, par kuru internetā ir runāts vairāk nekā par jebkuru citu. Tagad dzīve ir iedalāma divās daļās: laikā, pirms mēs iepazinām Tesu un Hārdinu, un visā, kas seko AFTER... Nekas vairs nebūs kā iepriekš!" Loida "Annas Todas romānu sērijas AFTER galvenos varoņus Tesu un Hārdinu var mīlēt vai nīst; viņiem var just līdzi vai viņus nosodīt; viņos var saskatīt kaut ko no sevis, vai viņu rīcība var šķist gluži nesaprotama un aplama. Bet viņi nevar lasītāju atstāt vienaldzīgu - kopš pirmās tikšanās grāmatas lappusēs un cauri visiem viņu piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem. Tāpat kā vienaldzīgi viens pret otru nekad nevar kļūst Tesa un Hārdins. Esmu pārliecināta, ka šī grāmatu sērija nemainīgi aizraus gan Tesas un Hārdina vienaudžus, gan lasītājus ar lielāku dzīves un attiecību pieredzi." Tulkotāja Daina Grūbe. No angļu valodas tulkojusi Daina Grūbe.


Why Must Read Online and Download Books?
Get AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda. Full supports all version of your device, includes PDF, ePub and Kindle version. All books format are mobile-friendly. Read online and download as many books as you like for personal use. Join over thousands happy readers, and cancel the membership at anytime as you like if not feel satisfied.

Tags: AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda pdf, AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda epub, AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda pdf, AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda epub, read online AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda, AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda read online, read AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda online, download AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda, AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda download, read online AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda pdf, AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda read online pdf, read AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda, download AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda, AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda download pdf, AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda download, AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda pdf online.

============================================================
B.O.O.K AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Ebook.
Ebook AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Kindle.
BEST! AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Rar.
Best AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Zip.
!BEST AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Mobi Online.
Best! AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Audiobook Online.
D.o.w.n.l.o.a.d AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Review Online.
Best AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Read Online.
B.e.s.t AFTER. Pēc mūsu tikšanās by Anna Toda Download Online.


NowRead this story for FREE!