1.1

2.1K 78 97
                         

Öncelikle medyayı ben çizdim..

Asıl konumuza gelelim. Evet biliyorum çok geç geldim özür dilerim ama artık bunu burada sizlere de açıklıyorum. Ben bir yurt öğrencisi olduğum için sadece hafta sonu pazar günüm boş oluyor bu yüzden haftalık işlerim hep pazara birikiyor. Geceleri tam bir kitap kolik olduğumdan neredeyse güneşle yatıyorum. Neyse uzatmadan yeni bölüm attım size..

.
.
Hatırlatma:

Namjoon: Pd arıyor?

Younseng: Bana versene telefonu.

Namjoon: Emin misin?

Younseng: Evet.

Younseng: Alo?

Pd: ...

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
"
Pd: Younseng?

Younseng: Evet benim Pd..

Pd: Canlı yayında yaptığın açıklama ile ilgili sadece sana şunu söylemem gerek.

Younseng: Şey ben özür dilerim bir
an kendimi tutamadım. Senide üzdüm değil mi?

Pd:Öncelikle şunu bil ki biz zaten senden böyle bir açıklama bekliyorduk ama bu biraz ani oldu ama sorun değil. Ayrıca beni üzmedin merak etme. Hem aramızda kalsın haklısın ve az bile söyledin bence.

Younseng: Pd? Sen şimdi kızmadın mı?
Ben doğru mu duyuyorum ?

Pd: Hahah! Doğru duyuyorsun sana kızmadım. Bu arada seni şunun için aradım. Bildiğin üzere daha program bitmedi ve programın devamında zaten bi açıklama yaptığın için onu devam ettirme. Gerkes zaren anlayacağını anlayacaktır. Sen normal davran ve eğlenmene bak. İyi günler..

Younseng: Sanada benim Canım Pd'm..

"

"Younseng başta korksada Pd'nin tepkisinden Pd ona beklediği kızmadığı için biraz şaşırsa da mutlu bir şekilde telefonu kapattı ve tekrar programa döndü."

Mc: Evet Şimdi sıradaki oyunumuza geçelim.
Şimdi sırayla seçtiğimiz kişiler çalan şarkıların koreografilerini decam ettirecek. Evet ilk gelecek olan kişi Kim Taehyung!

Taehyung: Hahah! Neden ben?

Taehyung: Hahah! Neden ben?

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
BANGTAN (G) BOYS Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin