Osrane buty Lunki

92 9 3
                         

Stoje se nadal pod sceną i czekam aż ta latawica bez jednego cyca ogłosi wyniki. Robi napięcie jebana, zaraz sie posram. Wkońcu otworzyła tą swoją krzywą gębe i powiedziała:
-Wygrywa... Szarka szparka i Rej zboczony gej!- oł je biczys, wiedzialam, że to wygram! Lunka ćpunka nie miała ze mną szans! Pójde jej później naśrać do butów, wkońcu niezła ze mnie kocica ale najpierw musze odebrać swoją nagrode w postaci wibratora. Weszłam na scene i szczerze wszystkim podziękowałam:
-Moi drodzy chce wszystkim podziękować za głosowanie na mnie, gdyby nie wy nie byłoby mnie tutaj. Nie no świruje hahah Wszystko jest moją zasługą i to wy powinniście mi dziękować za to, że pozwalam wam patrzeć na kogoś tak zajebistego jak ja. Spierdalam się bawić moim wibratorkiem, elo mordy.
Moja wymowa była tak pełna uczuć, że aż sie spociłam. Zanim zaczełam sie bawić, tak jak obiecałam poszłam nasrać Lunce do butów.

LUNA

Nie moge uwierzyć, że ten jebany w każdą dziure skrzat ze mną wygrał, to jest niemożliwe. Stara jest, wiecej razy dupy odemnie dawała wiec pewnie zdążyła już wszystkich przekupić. Najwidoczniej czym bardziej zużyte tym lepsze. W dodatku ten pedofil Rej wygrał, ja sie zaraz zajebie. Chociaż nie lubie Mateło to on miał wygrać żeby pożyczać mi wibrator. Pierdole, mam dość, ide na chate tylko najpierw musze iść po swoje buty. Wchodze se do szatni, patrze a tam Szarka mi do butów sra, tego już za wiele.
-CO JEST KURWA?!

Moda na Lunke: Początek burdeluWhere stories live. Discover now