Nożyce tną... wiosnę?

345 64 4

Cześć i czołem, drodzy czytelnicy! 

Chcielibyśmy ogłosić, że wraz z początkiem wiosny ,,Nożyce Tną'' przechodzi oficjalnie na format roczny. Co to oznacza? W gruncie rzeczy nic wielkiego. Uznaliśmy, podobnie jak przy decyzji o zamianie miesięcznika w kwartalnik, że ,,rozrzucenie'' tekstów po wielu pracach nie jest ani wygodne dla nas, ani praktyczne dla czytelników. 

Wraz z przejściem na format roczny wszystkie artykuły będą pojawiać się w jednej pracy. Oprócz tej drobnej zmiany organizacyjnej nie zmieni się nic – wciąż jesteśmy tu dla Was i chcemy dostarczać Wam wiedzy, porad pisarskich i rozrywki.Jednocześnie, jeżeli ktoś z Was chciałby zasilić grono felietonistów, przypominamy o możliwości przesyłania artykułów gościnnych. Nie ma się czego bać, bo w tym przypadku można tylko zyskać. 

Równocześnie zachęcamy Was do podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat Nożyce tną w komentarzach pod tym rozdziałem. Pożądane tematy? Ulubiony format? A może coś powinniśmy poprawić? Będziemy niezwykle wdzięczni za każdą podpowiedź!

To co? Nie przedłużając – zaczęła się wiosna, kwiecista i radosna, a my, pełni nowych sił, zapraszamy Was na stare-nowe ,,Nożyce Tną''.

Dusigrosz

P.S. Za okładką stoi Evyenne

Nożyce tną [lato 2019]Where stories live. Discover now