12.Bölüm ~ATARLI GENÇ~

589 54 50

Alesyadan

Merakla Çağan'ın yüzüne bakıyordum söyliyeceği şey neydi bende bilmiyordum. Yanaklarım yanıyordu. ve neden kolumdan çekmişti? Canımın artık yanmaya başladığını hissetiğimde kolunu ittirdim ve "Neden?" Dedim. O da birşey demeden affalayarak geri gitti. Açıkcası şaşkındık Çağan'dan beklenmedik hareketlerdi. Herneyse diyerek kızlara döndüm. Sonuçta yakında kokusu çıkardı. "Hadi gidelim." Dedi Asena bizde yola koyulduk. Kaan'a dönüp "İyi misin? O gerizekalı bunu neden yaptı bilmiyorum ama boşver." Dedim. O da gülümsedi ve "Sorun değil." Dedi.

Asu "O piç Ateş nasıl kazandı hala aklım almıyor ya!" Sinirli bir şekilde bunu söyledi.Kumsal " Aman kanka boşver elimizde ki o fotoğraflardan sonra istediği kadar kazanabilir." Bizde aklımıza gelen o rezil fotoğraflarla güldük."Siz merak etmeyin gerekirse ben Sushiba'yı salarım üstlerine." dedim.

Asena "Kafeye oturalım mı kızlar?" Kızlar kelimesinin üzerine baskı yaptığı açıkca ortadaydı. Bunu anlamış olan Bora ve Kaan "Biz gidelim o zaman okulda görüşürüz." Diyerek yanımızdan ayrıldılar. Biz de girip kafeye oturduk Dedikodu time!

Siparişlerimizi verip beklemeye başladık. O sırada da sohbet ediyorduk. Telefonuma bildirim sesi gelince ne olduğuna bakmaya karar verdim. İnstagramdan Çağan mesaj atmıştı.

Çağan Dinçer

Bugün yaşananlar için kusura bakma gerizekalı.

Allah razı olsun ya! Böyle özür mü olur. Hakaret ediyor birde piçe bak. Sen görürsün şimdi kaşlarımı çatarak;

Alesya Korkmaz

Gerizekalı ne be! kabul etmiyorum s*ktir git habeş maymunu.

Kumsal bana seslenince kendime geldim ve kızlara döndüm. "Kimle konuşuyosun kanka baya sinirli gibisin." "Çağan gerizekalısı bana instagramdan yazmış. Elden ele okuyun al." Diyerek telefonu verdim. Asu "Aha yazdı Hahahaha!" Diyerek gülme krizine girince telefonu elime alarak ne yazdığına baktım ve gözlerimi belerttim.

Çağan Dinçer

Bana habeş maymunu diyene bak g*tüme kaş göz çizsem senden daha güzel olur be!

Alesya Korkmaz

Beni oraya getirip g*tüne kaş göz çizdirtme Çağan...
Aa! İyi fikir aslında yazdım bunu bir kenara bittin oğlum sen.

Mesajı gönderip kapattım ve gelen yemeklere yumulduk. Asena her zaman ki gibi hayvanca tıkınıyordu. Tabii ki bu durdurulamaz bir şekilde Asena tarzıydı. Asu'yu söylememe bile gerek yoktu. Kumsal ve Ben yavaş yavaş sindire sindire yiyorduk.  Tıkınmamız bittikten sonra kalkıp hesabı ödedik ve kafeden ayrıldık. Kızlarla vedalaşıp eve girdim. "Anasuuuu! Ben geldim ne yapıyorsun bea."Annemden ses çıkmamıştı. Klasik mutfakta emek yapıyordu. Genelde bu zamanlar da bana pek cevap vermezdi. Babam evdeydi ve bana dönüp "Ooo! Alesya hanım kimleri görüyorum." Babama koşup sarıldım ve göbeğine bir tane patlatıp "Oo asıl ben kimleri görüyorum." Dedim. Babamla uzun uzun konuştuktan sonra akşam yemeği yedik. Sonra sıkılıp odama çıktım. Zaten geç olmuştu artık uyusam iyi olucaktı. Sabah yine berbat bir şekilde uyanacağıma emin olarak kendimi uykunun güvensiz kollarına bıraktım.

                          ♤♡♢♧

Sabah İsmail Yk stilinde uyanıp dans etmeye başlamıştım bile ne kadar hareketli bir kızdım anlatılmaz yaşanırdı. Evet(!) yine mahallenin kenar köşe ablalarına bağlamaya gerek yoktu. Saçlarımı olduğu gibi salık bırakıp okul formalarımı üstüme geçirdim bugün değişiklik yapıp deri ceketimi giymeye karar verdim. Oda da işim bitince her zamanki gibi koşarak aşağı indim.

PSİKOZLARBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!