12.Bölüm *ATARLI GENÇ*

208 16 3

Alesyadan

Merakla Çağan'ın yüzüne bakıyordum söyliyeceği şey neydi bende bilmiyordum. Yanaklarım yanıyordu. ve neden kolumdan çekmişti? Canımın artık yanmaya başladığını hissetiğimde kolunu ittirdim ve "Neden?" Dedim. O da birşey demeden affalayarak geri gitti. Açıkcası şaşkındık Çağan'dan beklenmedik hareketlerdi. Herneyse diyerek kızlara döndüm. Sonuçta yakında kokusu çıkardı. "Hadi gidelim." Dedi Asena bizde yola koyulduk. Kaana dönüp "İyi misin? O gerizekalı bunu neden yaptı bilmiyorum ama boşver." Dedim. O da gülümsedi ve "Sorun değil." Dedi.

Asu "O piç ateş nasıl kazandı hala aklım almıyor ya!" Sinirli bir şekilde bunu söyledi.Kumsal " Aman kanka boşver elimizde ki o fotoğraflardan sonra istediği kadar kazanabilir." Bizde aklımıza gelen o rezil fotoğraflarla güldük."Siz merak etmeyin gerekirse ben sushibayı salarım üstlerine" dedim.

Asena "Kafeye oturalım mı kızlar?" Kızlar kelimesinin üzerine baskı yaptığı açıkca ortadaydı. Bunu anlamış olan Bora ve Kaan "Biz gidelim o zaman okulda görüşürüz." Diyerek yanımızdan ayrıldılar. Bizde girip kafeye oturduk Dedikodu time!

Siparişlerimizi verip beklemeye başladık o sıradada sohbet ediyorduk. Telefonuma bildirim sesi gelince ne olduğuna bakmaya karar verdim. İnstagramdan Çağan mesaj atmıştı.

Çağan Dinçer

Bugün yaşananlar için kusura bakma gerizekalı.

Allah razı olsun ya! Böyle özür mü olur. Hakaret ediyor birde piçe bak. Sen görürsün şimdi kaşlarımı çatarak;

Alesya Korkmaz

Gerizekalı ne be! kabul etmiyorum s*ktir git habeş maymunu.

Kumsal bana seslenince kendime geldim ve kızlara döndüm. "Kimle konuşuyon kanka baya sinirli gibisin." "Çağan gerizekalısı bana instagramdan yazmış. Elden ele okuyun al." Diyerek telefonu verdim. Asu "Aha yazdı Hahahaha!" Diyerek gülme krizine girince telefonu elime alarak ne yazdığına baktım ve gözlerimi belerttim.

Çağan Dinçer

Bana habeş maymunu diyene bak g*tüme kaş göz çizsem senden daha güzel olur be!

Alesya Korkmaz

Beni oraya getirip g*tüne kaş göz çizdirtme Çağan...
Aa! İyi fikir aslında yazdım bunu bir kenara bittin oğlum sen.

Mesajı gönderip kapattım ve gelen yemeklere yumulduk. Tıkınmamız bittikten sonra kalkıp hesabı ödedik ve kafeden ayrıldık. Kızlarla vedalaşıp eve girdim. "Anasuuuu! Ben geldim napıyorsun bea." Babam evdeydi ve bana dönüp "Ooo! Alesya hanım kimleri görüyorum." Babama koşup sarıldım ve göbeğine bir tane patlatıp "Oo asıl ben kimleri görüyorum." Dedim. Babamla uzun uzun konuştuktan sonra akşam yemeği yedik. Sonra sıkılıp odama çıktım. Zaten geç olmuştu artık uyusam iyi olucaktı. Sabah yine berbat bir şekilde uyanacağıma emin olarak kendimi uykunun güvensiz kollarına bıraktım.

***

Ertesi gün

Sabah İsmail Yk stilinde uyanıp dans etmeye başlamıştım bile ne kadar hareketli bir kızdım anlatılmaz yaşanırdı gülüm. Evet yine mahallenin kenar köşe ablalarına bağlamaya gerek yoktu. Saçlarımı olduğu gibi salık bırakıp okul formalarımı üstüme geçirdim bugün değişiklik yapıp deri ceketimi giymeye karar verdim. Odada işim bitince her zamanki gibi koşarak aşağı indim.

Anasu yine döktürmüştü.Varlıklı olmamıza rağmen evde görevli çalıştırmıyorduk çünkü niye olmasın?
O neydi gız sarmamı gördüm orada çığlık atarak masaya oturdum ve Annem korkarak mutfaktan geldi. O da çığlığı basınca bende tekrar çığlık attım. Babamda korkarak aşağı indi ve o da çığlık atmaya başladı. "AY YETER!" Annem dayanamaz bir şekilde bağırınca bende sustum " Ben sarma için bağırmıştım lo! Size ne oluyo?" Dedim. "Bende bir şey oldu sandım babanda heralde endişelenip koştu." " Neyse ne canım tamam ya" dedim ve bu konuda burada kapanmış oldu.

PSİKOZLARBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!