HATIRLATMA

2 Gün Sonra

Şimdi eve gelmiş çıplak bir biçimde -iç çamışırlarım var, fesatlaşmayın.- yatağıma uzanmış durumdaydım.

Justin'in dairesine girer girmez oturma odasında ki beşiğinde bana gülümseyen Jim, görüş alanımı sevindirmişti. Nerdeyse iki saat boyunca beraber oyun oynamıştık, Justin'se etrafta baksırıyla mısır yakalamaca oynuyordu. Babası evdeyken Bakıcılık yapmam bana saçma gelse de para için buna değerdi. Ve bu durum geçen iki gün boyunca tekrarlanmıştı.

Düşüncelerimi bölen bağrışmalarla yatağımdan kalktım.

Bieber ailesi yine birbirine girdi.

Hemen üstüme geçirdiğim eşorfmanlarla aşağı indim. Kapı açıktı ve bağırışmalar hayli net duyuluyordu.

Hatta içimden keşke öyle olmasaydı demiştim.

"Bu küpe ne Sally" Dedi Justin. "Sürtüklüğü bırakmadın mı sen?! Jim'i düşünmedin mi aptal Kadın! Jaxon'la. Benim kardeşimle. Yatmak nedir? Miley bunca zamandır senin yüzünden mi ü-"

Neredeyse bir aydır sövdüğüm sürtük dibimdeydi. Jaxon ve Sally yatmıştı.

Kalbimde başlayan ağrı ile odaya daldım. (Şimdi bacını siktim liseli .s .s asfasfasd :D)

Bütün bakışlar bana dönerken hıçkırarak Sally'e bağırdım.

"Sen Jaxon'la Yattın!"

21.BÖLÜM

Sally ürkek bir şekilde Justin'in arkasına saklanmıştı.

Şaşırmıştım..

Ondan bu hareketi beklemiyordum. Benim bildiğim Sally, olanlara karşı çıkar, kendini savunma çabasına girerdi. Fakat aksine tam bir tavuk gibi davranıyordu, fazlasıyla ürkek.

Duygularımı kontrol altına alamamam sonucunda ağlamaya başladım. Konuşmak istiyordum fakat demirden bir el ses tellerimi koparmıştı, öfkemi püskürtemememe neden oluyordu. Her zaman güçsüzlüğün simgesi olarak gördüğüm göz yaşlarımı yolarcasına yanağımda dağıttım.

Soktuğumun göz yaşları durmak bilmiyordu ki!

Tekrar ve aynı şekilde sildikten sonra kimsenin bozaya yanaşmadığı, uzun sessizliği bozdum

"Sen bunu nasıl yaparsın?! S-sen tam dibimdeydin.. aşık olduğum adamla aramı bozan sürtüktün! B-ben nasıl kör olabildim! O siktiğimin küpesi, Pazar günleri, hepsi soktuğumun yalanının parçasıydı! Senin yüzünden bir ay toparlanamadım ben! Bunu nasıl yaparsın? Bana acımıyorsun, şu Jim'e acı! Senin gibi anneyede Maine'ye geldiğim güne de Lanet Olsun!!" Dediğim an, yerde ki tanıdık kağıdı fark ettim, Justin'in, arkadaşına ait olduğunu söyleyip benden aldığı kağıdı.

Buruşmuştu fakat resimler fazlasıyla netti.

İlk gördüğüm an beni korkutan resimler, bu olayla tamamen çözülmüştü. Beynim'in çarkları bir güç bulmuşçasına çalıştığında Justin'e baktım.

İfadesiz ve bir o kadar anladığımdan emindi. O an ki ve daha sonrada dinmeyecek sinirimle birlikte -Jaxon'ın işini bitirmek üzere- Kağıdı kaptığım gibi apartmandan çıktım.

*

Şimdi ard arda zili çalıyordum ve tek istediğim; Bir zamanlar aşık olduğum adama, yerine kaplanan nefreti salmak olacaktı.

Kapıyı açan siyah kısa saçlı bir kadınla beraberinde bir kadın daha geldi. Saniyesini beklemeden ofisinin bulunduğu odaya koştum. Arkamdan bağrışmalar yükselse de umursamıyordum. Çünkü ona ait her bi bok, benim için önemsizden de beterdi.

Run To Death .:. JileyBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!